Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jasienica Rosielna

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Jasienica Rosielna: 2 - 122

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mieczysław Owoc

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Jasienica Rosielna: 123 - 251

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Henryk Lenart

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Jasienica Rosielna: 252 - 379

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Sylwester Śnieżek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Jasienica Rosielna: od 380 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Marian Szewczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Blizne: 1 - 123A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Cwynar

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Blizne: 124 - 234

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stefan Mroczka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Blizne: 234A - 361

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Blizne: 362 - 497

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Mieczysław Pająk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Blizne: 498 - 600

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Barska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Blizne: od 601 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Barbara Wołoszyn

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Orzechówka: 3 - 143

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Paweł Masłyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Orzechówka: 144 - 280

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Kazimierz Krupa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Orzechówka: od 281 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Władysław Masłyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Wola Jasienicka: 1 - 80A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Gerlach

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Wola Jasienicka: od 81 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Piotr Krupa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)