Wyjazdowa porażka Broni Radom w Ostrowcu Świętokrzyskim

SzS
Maksim Kventser był testowany w Broni Radom
Maksim Kventser był testowany w Broni Radom Sylwester Szymczak
W towarzyskim meczu, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pokonał czwartoligową Broń Radom 3:1. W zespole z Radomia testowany był białoruski defensor, Maksim Kventser.

KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI - BROŃ RADOM 3:1 (2:0).
Bramki: Cheba 7, Łokieć 17, Kamiński 74 - Czarnecki 57
Broń: Mlodzinski - Góżdz, Grunt, Wiktor Kupiec, Leśniewski, Więcek, Sala, Nowosielski, Gil (35 Nogaj), Czarnecki, Putin.
II polowa: Kula - Wojciech Kupiec, Korcz, Dobosz, Kvenster, Wicik, Sala, Nowosielski, Nogaj, Więcek, Czarnecki oraz Czajkowski, Borkowski.

Już po pięciu minutach Broń mogła prowadzić 2:0, ale najpierw gospodarzy uratowała poprzeczka, a za chwilę radomianie nie wykorzystali dobrej okazji. To szybko się zemściło i za moment po rykoszecie było 1:0. W 17 minucie po ładnej akcji KSZO było już 2:0.
Pojedynek był wyrównany, ale dopiero w 57 minucie po dośrodkowaniu i strzale głową trafił Kamil Czarnecki. Ten sam zawodnik miał jeszcze jedną okazję, ale nie udało mu się trafić do siatki. W 74 minucie ekipa gospodarzy wykorzystała błąd defensywy i zdobyła jeszcze jedną bramkę.
W drużynie z Radomia testowany był 22 letni Białorusin, Maksim Kventser, zawodnik który grał na zapleczu rodzimej ekstraklasy.