Wyjazdowe zwycięstwo Broni Radom nad Lublinianką (WIDEO, ZDJĘCIA)

/SzS/
Fragment pojedynku Broni w Lublinie
Fragment pojedynku Broni w Lublinie S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom pokonali na wyjeździe w meczu towarzyskim Lubliniankę 2:1.

LUBLINIANKA LUBLIN - BROŃ RADOM 1:2 (1:0), Nowosielski 70, 78 z karnego dla Broni

Broń:Budzikur (46 Wnukowski) - Ankurowski, Gorczyca, Skórnicki (46 Wieczorek), Wichucki, Bojek, Sałek, Bouchniba (46 Więcek), Leśniewski (65 Stefański), Nowosielski, Marczak (75 Kozicki).

W porównaniu do kilku poprzednich sparingów gra Broni była o wiele lepsza, chociaż jeszcze do całkowitej płynności jeszcze daleko. Przed przerwa radomianie zmarnowali trzy dogodne okazje do zdobycia gola, a nadziali się na kontrę i stracili bramkę.
Sporo było strat i niedokładnych podań w grze radomian, brakowało jeszcze skuteczności, ale było już dużo lepiej. W ostatnich 20 minutach Piotr Nowosielski dwukrotnie trafiał do siatki rywala i Broń wygrała mecz.

W sobotę o godz. 16 radomianie rozpoczynają rundę wiosenną meczem z WKS Wieluń na swoim boisku.