Wyłączenia prądu w mazowieckim. Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 28.01

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Planowane przerwy w dostawie prądu. Sprawdź miejsca, gdzie może nie być prądu
Planowane przerwy w dostawie prądu. Sprawdź miejsca, gdzie może nie być prądu istockphoto.com/zhengzaishuru
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w mazowieckim 28.01? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w mazowieckim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi przerwa w dostawie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy.

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat grodziski

Ciepłe, ul. Mszczonowska, Kaleń, ul. Mszczonowska
30.01 od godz. 8:00 do 15:00


Ojrzanów-Towarzystwo, ul. Długa, Żelechów, ul. Zdrojowa
30.01 od godz. 8:00 do 16:00


Ojrzanów, ul. Kresowa, ul. Graniczna
1.02 od godz. 8:00 do 15:00


Zaręby, 4,5,9,10, 19,20,29,30,32
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Grodzisk Mazowiecki, ul. Bankowa od nr 7 do nr 34, ul. G. Narutowicza, ul. Mała, ul. Ziemiańska, ul. Szwedzka, ul. S. Okrzei od nr 1 do nr 21,, ul. Nowy Grodzisk, ul. Zachodnia 12, ul. J. I. Kraszewskiego od nr 16 do nr 20, ul. Bałtycka 36B,50,50A, ul. Storczykowa, ul. Floriańska, ul. W. Korfantego, ul. Śląska, ul. Ziemiańska, ul. Przemysłowa, Wólka Grodziska, ul. Wspólna 1
30.01 od godz. 8:30 do 14:30


Książenice, ul. Sopranowa od nr 1 do nr 7, ul. Koncertowa 9
31.01 od godz. 7:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Żyrardowska 32,34, ul. Nadrzeczna od nr 1A do nr 8, ul. Bociania 9A,11,13
31.01 od godz. 10:00 do 14:00


Adamowizna, ul. Radziejowicka 380,38R,38P,40M,40N,40P,40R, ul. Pawia 10P
1.02 od godz. 7:00 do 13:00


Adamowizna, ul. Pawia 7
2.02 od godz. 7:00 do 13:00


Odrano-Wola, ul. Barwna 21A

  • od 6.02 godz. 7:00 do 6.03 godz. 13:00

Grodzisk Mazowiecki, ul. Spokojna
6.02 od godz. 9:00 do 10:00


Szczęsne, ul. Łagodna, ul. Szpacza, ul. Orla, ul. Fiołkowa, ul. Strusia, ul. Kukułki, ul. Kosa, ul. Sikorki, ul. Drozda, ul. Prosta, ul. Kowalika, Odrano-Wola, ul. Kijowska, ul. Lazurowa, ul. Słodka, ul. Sympatyczna, ul. Szafranowa, ul. Barwna, ul. Aksamitna, ul. Osowiecka od nr 118 do nr148, ul. Tęczowa, ul. Grafitowa, ul. Pogodna, ul. Jasna, ul. Wschodnia, ul. Błękitna, ul. Okopowa, Adamowizna, ul. Wilcza, ul. Dzika, ul. Niedźwiedzia
6.02 od godz. 11:00 do 13:00


Makówka, ul. Koperkowa 2
7.02 od godz. 8:00 do 12:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Montwiłła
7.02 od godz. 9:00 do 11:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Montwiłła, ul. Zaścianek, ul. Daleka, ul. Armii Polskiej, ul. J. Chełmońskiego od Fałata do Żyrardowskiej, ul. J. Fałata, ul. T. Makowskiego, Odrano-Wola, ul. Turkusowa, ul. Karminowa, ul. Osowiecka
7.02 od godz. 11:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Okrężna 3
8.02 od godz. 10:00 do 14:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Montwiłła
9.02 od godz. 9:00 do 10:00


Chrzanów Mały, ul. Truflowa dz. 227/14-227/22
9.02 od godz. 9:00 do 17:00


Chrzanów Mały, 27B, 27C, 27E
9.02 od godz. 10:00 do 14:00


Szczęsne, ul. Puchacza 3
10.02 od godz. 10:00 do 14:00


powiat żyrardowski

Żyrardów, ul. Stanisława Misakowskiego, ul. Podmiejska, ul. Orzechowa
31.01 od godz. 9:00 do 12:00


Kamionka, nr 14, Powały, od nr 18 do 20
31.01 od godz. 8:30 do 10:30


powiat zwoleński

Stefanów, Stefanów od nr 1 do nr 19
31.01 od godz. 8:00 do 14:00


Łagów, Łagów od nr 103A do nr104 oraz od nr 136 -do nr138
1.02 od godz. 8:00 do 13:00


Kroczów Mniejszy, Kroczów Mniejszy od nr 49 do nr 64
3.02 od godz. 8:00 do 14:00


Julianów
8.02 od godz. 8:00 do 15:00


powiat ostrowski

Rososz, Zbyszków
31.01 od godz. 8:00 do 17:00


Modlinek
31.01 od godz. 9:00 do 13:00


Brok
31.01 od godz. 10:00 do 14:00


Ostrów Mazowiecka
1.02 od godz. 9:00 do 13:00


Chmielewo
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Bąkówka, ul. Warszawska
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Kałęczyn, ul. Łąkowa 20
7.02 od godz. 7:00 do 13:00


powiat grójecki

Grudzkowola, Piekiełko
31.01 od godz. 8:00 do 15:00


Bodzew
2.02 od godz. 8:00 do 14:00


Grójec, ul. Poświętne
3.02 od godz. 8:00 do 15:00


Daszewice, Rębowola
3.02 od godz. 8:00 do 16:00


Daszew, Ciechlin
3.02 od godz. 8:00 do 15:00


Bończa, Michałów-Parcele
3.02 od godz. 8:00 do 14:00


Bończa, Michałów-Parcele
6.02 od godz. 8:00 do 14:00


Krężel, Wygodne
7.02 od godz. 8:00 do 14:00


Krężel, Wygodne
8.02 od godz. 8:00 do 14:00


Nowa Ostrołęka, Grażyna
9.02 od godz. 8:00 do 14:00


Goliany
9.02 od godz. 8:00 do 15:00


Nowa Ostrołęka, Grażyna
10.02 od godz. 8:00 do 14:00


Warka, ul. Bielańska, ul. Feliksa Nowakowskiego, ul. Juliana Tuwima, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Lotników, ul. Wójtowska
21.02 od godz. 8:00 do 14:00


Warka, ul. Bielańska, ul. Feliksa Nowakowskiego, ul. Juliana Tuwima, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Lotników, ul. Wójtowska
22.02 od godz. 8:00 do 14:00


Warka, ul. Bielańska, ul. Feliksa Nowakowskiego, ul. Juliana Tuwima, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Lotników, ul. Wójtowska
23.02 od godz. 8:00 do 14:00


Zakrzewska Wola, nr 19D-45, Tir Serwis, 86A- 116;
1.02 od godz. 8:00 do 11:30


Boruty, Gardziołki
1.02 od godz. 9:00 do 13:00


Michałowice, ul. Adama Mickiewicza od nr 14 do 28, ul. Spacerowa od 12 do 15A, ul. 11 Listopada 43
1.02 od godz. 8:30 do 14:30


Cegielnia, ul. Uśmiechu 1, 4
30.01 od godz. 10:00 do 14:00


powiat białobrzeski

Broniszew, Goszczyn, ul. Piekarska
1.02 od godz. 8:00 do 14:00


Broniszew, Goszczyn, ul. Piekarska
2.02 od godz. 8:00 do 14:00


Jakubów
6.02 od godz. 8:00 do 15:00


Jadwigów
10.02 od godz. 8:00 do 15:00


Promna, ul. Wspólna, Promna-Kolonia
13.02 od godz. 8:00 do 14:00


Promna, ul. Wspólna, Promna-Kolonia
14.02 od godz. 8:00 do 14:00


Kiedrzyn, nr 13; 13a; 14; 15; 15a; dz. 146/5; dz. 150/12; dz. 150/16;
30.01 od godz. 8:00 do 12:00


Szczyty, Mikówka
31.01 od godz. 8:30 do 14:00


powiat garwoliński

Żelechów, Nowy Żelechów
15.02 od godz. 8:00 do 14:00


Żelechów, Nowy Żelechów
16.02 od godz. 8:00 do 14:00


Budki, 56
3.02 od godz. 8:30 do 12:30


Krzywda, ul. Osiedlowa nr nieparzyste od 7 do 21, nr parzyste od 18 do 30, ul. Armii Krajowej nr od 16 do 29, ul. Wodna nr 5 (ujęcie wody), ul. Szkolna nr od 2 do 10, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Piaskowa, ul. Sosnowa, ul. Piękna, ul. Dolna, ul. Towarowa
6.02 od godz. 9:00 do 13:00


Mościska, ul. Jaśminowa 1,3, ul. Konwaliowa 7
30.01 od godz. 8:30 do 14:30


Radom

Radom, ul. Północna nr 31; 39; dz. 246/2; dz. 246/156; dz. 246/14; 11;11B;34;, ul. Wojciecha Kalinowskiego 1; 19; dz. 246/34;, ul. Zygmunta Wojdana od nr 9 do 37; dz. 246/206; dz. 246/291; dz. 246/304; dz. 246/309; 26;, ul. Rodziny Graboszów dz. 246; 246/16; 246/24;, ul. Lesiowska dz. 193/2; dz. 194 ; Przepompownia;, ul. Marii Tekli Rachwał od nr 1 do 16;, ul. Marka Grechuty od nr 7 do 38; dz. 246/220; dz. 246/258/262; dz. 246/264; dz. 246/269/273;
30.01 od godz. 8:00 do 10:00


Radom, ul. dr Stefanii Perzanowskiej dz. 92/5;
31.01 od godz. 8:00 do 11:00


Radom, ul. Zwoleńska nr 43C; 43H;
1.02 od godz. 8:00 do 12:00


powiat radomski

Rajec Poduchowny, od nr 1 do 5; od 15 do 17; od 42A do 58A i 105 Rajec Szl. 18 Warchoł;, od nr 40 do 58A i 105; dz. 178; dz. 183; Kupidura Rajec Szl. 37A; TYK GAZ Rajec Szl. 38B; Pastuszka Rajec Szl. 57; Kędzierskiego 43, Radom, ul. Apoloniusza Kędzierskiego od nr 3A do 39; 5 Zakład Kaczkowski;
31.01 od godz. 8:00 do 11:00


Klwatka Królewska, od nr 1 do 17; Małęczyn Pieńki 73 i 74; Klwatka Królewska od nr 83 do 111 i 151 ; Klwatka od nr 18 do CPN(bez CPN) Szkoła; WNP Suski Produkcja Przyczep;, Małęczyn, ul. Ziębickiego 89;92;131; Małęczyn dz. 629; Małęczyn Ziębickiego od nr 20 do 50 i od 46 do 87; Małęczyn Kościelna od nr 17 do 73; dz. 502; Makowska od nr 16 do 21a; Działkowa 32; Małęczyn ul. Makowska 19e;f;i,g; dz. 463/18;, ul. Lubelska od nr 162 do Małęczyn Pienki do nr 76; Klwatka od nr 145 do 149 i Klwatka 1; 1a i 2; Klwatka od nr 134 do 149; Klwatka Królewska Gębczyk; Klwatka od nr 46 do nr 73; Bar;, Grzmucin, od nr 58 do 61C; Grzmucin od nr 49 do 57 Warsztat; Grzmucin od nr 30 do 41 ; dz. 730/4 ; dz. 574/6 ; nr 14 dz. 571/1 ; 1433/1 i od nr 79 do 83; 98 ; 42A; Sklep, Grzmucin od nr 70 do 78A;od nr 67 do 69 + dz. 157/1 i dz. 157/3;, Grzmucin 10 do 28; Grzmucin od nr 1 do 9(Trzy Morgi); Kościół; Plebania; Grzmucin ul. Zabrodzie od nr 10 do 29;, Maków, Bogusławicka 34 do 40. St.Grzmucin 6 : Grzmucin dz.375/7 . St.Grzmucin Kolonia : obw. 1 Grzmucin dz. 15/1; dz. 15/3; obw. 2 Grzmicin 63; 63A; 63B; 63C; 66; 66A; dz. 12/8; dz. 31/1; 31/2;
31.01 od godz. 8:00 do 13:00


Sławno, nr 1 -3;, Ślepowron, nr 127-167, Sklep odido, Karczma Jaś i Małgosia;
1.02 od godz. 12:00 do 14:30


Wrzeszczów, nr 30E; 46-60; Ośrodek Zdrowia;
2.02 od godz. 8:00 do 11:30


Kolonia Wawrzyszów, od nr 36 do 48;
2.02 od godz. 12:00 do 14:30


Górna Wieś, 1 ,2, 3, 4, 5,
31.01 od godz. 8:30 do 14:30


powiat przasnyski

Kwiatkowo, od 12 do 15
30.01 od godz. 8:30 do 12:30


Chorzele, ul. Cmentarna od 14 do 34, ul. Rzemieślnicza od 1 do 5
31.01 od godz. 8:30 do 12:30


Zdziwój Nowy, numery od 9 do 15, złącza kablowe
1.02 od godz. 8:30 do 12:30


Zdziwój Nowy, numery od 1 do 7, złącza kablowe
1.02 od godz. 10:30 do 14:30


Opaleniec, numery 7, 8 od 24 do 33, sklep złącza kablowe
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Ulatowo-Pogorzel, numery od 77 do 85, domki letniskowe, złącza kablowe
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Opaleniec, numery od 34 do 41, złącza kablowe, Chorzele, ul. Zarębska 39
2.02 od godz. 11:30 do 14:30


Małowidz, numery od 1 do 3, złącza kablowe
2.02 od godz. 11:30 do 14:30


Leszno, ul. Warszawska 3
7.02 od godz. 10:00 do 14:00


powiat ostrołęcki

Obierwia, numery od 1 do 24
30.01 od godz. 8:30 do 12:30


Rzekuń, ul. Cicha złącze kablowe 10zE6279
30.01 od godz. 9:00 do 13:00


Piątkowizna, 36,37,39,40,48,49,50,51,52
31.01 od godz. 8:00 do 12:00


Laskowiec, ul. Leśna 8,10,11,12,13,14,15,18,19,20,22,23,24,25,26,27,33,34,35,37,39,42,44,46,50,51,52,53,54,55,56,57,58,60,61,63,66,67,68,70,72, ul. Długa 15,146,149,152,153,154,155,156,157
31.01 od godz. 9:00 do 13:00


Piątkowizna, 38,41,47,46,42,43
31.01 od godz. 11:00 do 15:00


Grale, nr od 36 do 44
1.02 od godz. 8:00 do 12:00


Piasecznia, od12 do 37
1.02 od godz. 9:00 do 13:00


Łyse, od 149 do 154, od 157 do 174
2.02 od godz. 11:00 do 15:00


Zawady, od nr 1 do nr 13, Prusy, 12B,13,13A,14
2.02 od godz. 8:30 do 14:30


powiat pułtuski

Pokrzywnica
30.01 od godz. 9:00 do 13:00


Pokrzywnica, Kolonia
1.02 od godz. 9:00 do 13:00


powiat makowski

Wólka Rakowska
31.01 od godz. 9:00 do 13:00


Przeradowo, Wygoda
31.01 od godz. 9:00 do 13:00


Sypniewo, ul. Tadeusza Kościuszki 17
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


powiat płoński

Goworowo, ul. Ostrołęcka, ul. Strażacka, Goworówek
2.02 od godz. 12:00 do 16:00


Ostrołęka

Ostrołęka, ul. Krańcowa blok numer 1C, Sala Bankietowa "Augustyniak", Cmentarz Piasta oraz Kaplica
2.02 od godz. 12:00 do 16:00


Ostrołęka, ul. Krańcowa blok numer 1, 1A oraz 1H
3.02 od godz. 8:00 do 12:00


powiat ciechanowski

Obrąb, numery od 7 do 44, zlewnia, remiza, kaplica, szkoła, sklepy
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Ksawerów, nr 2A (ZK nr 08z03830)
2.02 od godz. 9:00 do 12:00


powiat siedlecki

Mordy, ul. 8 Dywizji Wojska Polskiego, ul. Kolejowa, ul. Składowa, ul. Cmentarna, ul. Narutowicza 9 - 26 (Stacja Paliw, BOMIX, Kancelaria Prawna, Stacja Kontroli Pojazdów, Euro Indyk);, Klimonty
30.01 od godz. 6:00 do 8:00


Myrcha, Myrcha ZK 06z06653
30.01 od godz. 10:00 do 14:00


Mordy, ul. 8 Dywizji Wojska Polskiego, ul. Kolejowa, ul. Składowa, ul. Cmentarna, ul. Narutowicza 9 - 26 (Stacja Paliw, BOMIX, Kancelaria Prawna, Stacja Kontroli Pojazdów, Euro Indyk);, Klimonty
30.01 od godz. 16:00 do 18:00


Żelków-Kolonia, ZK nr 06z05961, 06z05960, 06z08320, 06z06127, 06z09190, 06z09191
31.01 od godz. 8:30 do 11:30


Mokobody, ul. Ossolińskich od nr 28 do nr 58
31.01 od godz. 9:00 do 13:00


Ruda Szostkowska, 4,12,14
31.01 od godz. 10:00 do 15:00


Mordy, ul. Narutowicza nr 7 (Pałac), ul. Kilińskiego nr 9, 11 - 16 (UMiG, Szkoła, Arhelan, Piekarnia), ul. Parkowa nr 2, 7 (OSP, GOK)
2.02 od godz. 7:00 do 8:00


Wandów, nr od 60 do 67A
2.02 od godz. 9:30 do 13:30


Wola Wodyńska, ZK nr 06z09027
2.02 od godz. 9:30 do 12:30


Mordy, ul. Kilińskiego nr 9, 11 - 16 (UMiG, Szkoła, Arhelan, Piekarnia), ul. Parkowa nr 2, 7 (OSP, GOK), ul. Narutowicza nr 7 (Pałac)
2.02 od godz. 15:00 do 16:00


Mordy, ul. Kilińskiego nr 9, 11 - 16 (UMiG, Szkoła, Arhelan, Piekarnia), ul. Parkowa nr 2, 7 (OSP, GOK), ul. Narutowicza nr 7 (Pałac)
3.02 od godz. 7:00 do 8:00


Pustki, ZK nr 06z04996
3.02 od godz. 8:30 do 12:30


Wólka Soseńska, od nr 1 do nr 19
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Stare Opole, ul. Osiedlowa ZK nr : 06z08350, 06z08351, 06108352, 06z08353
6.02 od godz. 8:30 do 12:30


Nowe Opole, ul. Piękna ZK06z10556, ZK0610813
7.02 od godz. 8:30 do 12:30


powiat otwocki

Józefów, nr od 47 do 69
30.01 od godz. 10:00 do 14:00


Gózd, nr 63,64,67 oraz od nr 75 do nr 83
31.01 od godz. 11:00 do 13:30


Natolin, ul. Kasieńki, ul. Marii, ul. Jerzego, ul. Heleny, ul. Janiny, ul. Wandy, ul. Marty, ul. Roberta, ul. Sylwii, ul. Hanny, ul. Stanisława, ul. Magdalenki
1.02 od godz. 8:30 do 14:30


powiat wołomiński

Białki, ul. Turkusowa nr od 5 do 17 oraz ZK06z11941, ul. Krzemowa 1, ul. Perłowa 19, Mościbrody, nr 26,26A,26B,27,28,28B,44
31.01 od godz. 9:00 do 13:00


Małopole, 1-68
31.01 od godz. 9:00 do 13:00


Małopole
31.01 od godz. 9:00 do 13:00


Szewnica, Dębe Małe
1.02 od godz. 8:00 do 16:00


Małopole
3.02 od godz. 8:30 do 11:30


Marianów, ul Radosna 2,6
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Ząbki, ul. Wiosenna 5, 7, 9, 9A, ul. Hugona Kołłątaja 9A, ul. Józefa Piłsudskiego 44 sklep Jysk
30.01 od godz. 8:30 do 12:30


Wołomin, ul. Legionów od numeru 23 do numeru 68, ul. Lipińska 36, 36A, 38, 42, 46, ul. Powstańców od numeru 14 do numeru 29B, ul. Kościuszki od numeru 1 do numeru 6, ul. Traugutta od numeru 1 do numeru 5, ul. Poniatowskiego od numeru 1 do numeru 19
31.01 od godz. 8:00 do 14:00


Marki, ul. Zygmunta Krasińskiego 3, 4A, 5, 7, 14, 11, 13, ul. Środkowa 6/2, 6A/1, 6/1, ul. Generała Józefa Hallera 78, 76, 74, 72, ul. Kazimierza Pułaskiego 61, 59, 57, 55, ul. Środkowa 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F, ul. Odrowąża 56, 54, 41, 50, 48, 37, 35, 33, 44, 31, 42, 31A, 29, 38, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 8, 6, 4, 4A, 2, ul. Mieczysława Karłowicza 3, 6, 3A, ul. Jana Brzechwy 7, 5, 3, ul. Karola Kurpińskiego 27, 36, 34, 38, 36A, 36C, 38D, 38E, 38A, 40, 31, 44, 46, 48, 50, ul. Bolesława Leśmiana 1, 2, 4, 3, 8
1.02 od godz. 8:30 do 12:30


Kobyłka, ul. Wierzbowa, ul. Kraszewska 15, 15A, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 63, ul. sierż. Artura Kostrowskiego
1.02 od godz. 9:15 do 13:15


Kobyłka, ul. Stanisława Moniuszki 11, 20, 17, 15, 14, 13, 7, 9, 10A, 10, 18A, 18D, 20A, 20C, 18B, 18, 24A, 22C, 22D, 22E, 21, 26, 27, 29A, 34A, 34, 31, 33, 35A, 32, ul. gen. Tadeusza Kościuszki 11C, 13, 12, 15, 14A, 14, 14B, 15A, 17, 16, 16A, 17A, 16B, 19, 19A, 19B, 19C, 16D, 18A, 23, 18, 23B, 22, 24, 25, 25A, 26, 28, 29, 30, 29A, 32, 32A, 31, 33, 35, ul. Fryderyka Chopina 14, 16, 15, 18, 20, 22, 12, 13, 11, 7, 5, 3, ul. Jana Heweliusza 3, 4, 5, 6, 7, 8, ul. Kleofasa Ogińskiego 4, 6, ul. Jana Kilińskiego 1, 4, 6, 3, 8, 5, 10, 7, 7A, ul. Rydza-Śmigłego 2, 3, 4, 6, 6A, 8A, 5, 10
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Marki, ul. Środkowa 32, 36, 36A, 36B, 36C, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 14, 16, 18, 20, 30, 32, 59, 57, 55, 53, 51, 49, 47, 45, 43, 41, 39, 37, 35, 33, 31, 29, 27, 25, 23, 21, 19, 17, 15, 13A, 13, 11A, 11, 9A, 9
2.02 od godz. 10:00 do 14:00


Wołomin, ul. Legionów 2, ul. Warszawska 5A, 11, 13, 15, 15A, 15C, 15D, 15E, 15F, 18, 20, 22, ul. Ogrodowa 1
3.02 od godz. 8:00 do 12:00


Kobyłka, ul. Długa 2E
3.02 od godz. 11:00 do 15:00


Kobyłka, ul. Spacerowa 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, ul. Truskawkowa 34A1, 34A2, 34B1, 34B2, 34C1, 34C2
8.02 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Błękitna 53, 53A
8.02 od godz. 9:30 do 13:30


Siedlce

Siedlce, ul. Kazimierza Pułaskiego nr 5
1.02 od godz. 9:00 do 15:00


powiat żuromiński

Marysin, nr 25, 26, 27
6.02 od godz. 10:00 do 14:00


Grądy, 29-41A
3.02 od godz. 8:30 do 12:30


powiat gostyniński

Kamieniec, nr2 ,Nadlkeśnictwo, wieża pożarowa oraz ZK nr 06z10073, 06z05201,06z05201
7.02 od godz. 9:00 do 13:00


Kamieniec, od nr 105 do nr 115 +Dębowce 31
7.02 od godz. 10:00 do 14:00


powiat kozienicki

Basinów
30.01 od godz. 7:00 do 9:00


Basinów
30.01 od godz. 16:00 do 18:00


powiat wyszkowski

Nowy Lubiel
30.01 od godz. 7:00 do 9:00


Brańszczyk
30.01 od godz. 10:00 do 14:00


Wyszków, ul. Zakolejowa
1.02 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Somiankowska, Somianka, Somianka-Parcele, Michalin
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Zazdrość, ul. Jana Pawła II
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Długosiodło, ul. Słoneczna, ul. Polna
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sokołowski

Wólka Okrąglik, 26-64
30.01 od godz. 8:30 do 12:30


Wólka Okrąglik
1.02 od godz. 8:30 do 12:30


Sokołów Podlaski, ul. Węgrowska, ul. Złota, ul. Platynowa
2.02 od godz. 8:00 do 12:00


Sokołów Podlaski, ul. Węgrowska
2.02 od godz. 8:00 do 14:00


Hołowienki, 36-70
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Wólka Okrąglik, 1-10, Guty, 100
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Zembrów, 71-85 i 106-124
2.02 od godz. 12:00 do 15:00


Przeździatka-Kolonia
3.02 od godz. 8:00 do 12:00


Sokołów Podlaski, ul. Przemysłowa 1-16, ul. Żeromskiego 7, 9, 11, ul. Nowa 2, 4, 4A, 6, ul. Piłsudskiego 8, 8A-C
4.02 od godz. 8:00 do 13:00


powiat węgrowski

Orzeszówka
31.01 od godz. 8:30 do 13:00


Jasiorówka, Samotrzask
31.01 od godz. 9:00 do 13:00


Popielów, 1-18, 23A
1.02 od godz. 8:30 do 12:30


Nojszew
3.02 od godz. 10:00 do 14:00


powiat warszawski zachodni

Stare Faszczyce, 4, 5, 7, 9, 10, 13, 16, 17, 20, 24, Błonie, ul. Faszczycka 11, 13, 13A, 17, 20, 20A
30.01 od godz. 10:00 do 13:00


Płochocin, ul. Ogrodowa, ul. Długa 40, 38, 36, ul. Lipowa od 39 do 47, ul. Partyzantów
31.01 od godz. 8:30 do 14:30


Wojcieszyn, ul. Warszawska 744E; 744F; 744D
31.01 od godz. 10:00 do 14:00


Wyględy, ul. Cisowa 31-35, ul. Kwiatowa 5A-21
1.02 od godz. 12:00 do 16:00


Pasikonie, ul. Siodlarska
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Izabelin C, ul. Brzozowa 1, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 3,4, ul. Kazimierza Tetmajera 17,19,21,21A,25,27,31,37,39,48,50
6.02 od godz. 8:30 do 14:30


Bieniewice, ul. Błońska 43
6.02 od godz. 9:00 do 12:00


Kampinos, ul. Niepodległości od nr 7 do nr 53, ul. Dolna, ul. Wierzbowa, ul. księdza Kazimierza Skibniewskiego 1A,2,3,
8.02 od godz. 8:30 do 14:30


Strzykuły, ul. Sochaczewska od nr 164 do nr 182.
8.02 od godz. 12:00 do 16:00


Łubiec, od 16 do 22 i od 16 do 37
9.02 od godz. 8:30 do 14:30


Wierzbin, ul. Królewska 8
10.02 od godz. 8:00 do 13:00


powiat mławski

Konotopa, ul. Rajdowa 4 - 34
31.01 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pruszkowski

Brwinów, ul. Pszczelińska, ul. Niecała, ul. Gardenii, ul. Piastowska, ul. Parzniewska, ul. Graniczna, ul. Peronowa, ul. Otrębuska, ul. Komorowska, ul. Gdańska, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Leśna
1.02 od godz. 9:00 do 13:00


Brwinów, ul. Kępińska, ul. Thomasa Woodrowa Wilsona, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Stanisława Lilpopa
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Piastów, ul. Józefa Kaplera 6-44
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Brwinów, ul. Kępińska, ul. Thomasa Woodrowa Wilsona, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Stanisława Lilpopa
3.02 od godz. 8:00 do 14:00


Pęcice, ul. Parkowa 22
6.02 od godz. 9:00 do 12:00


Kanie, ul. Nadarzyńska 2a,2b, ul. Topolowa, ul. Stanisława Moniuszki 20,22, ul. Warszawska 12,12b, ul. Źródlana, ul. Zdrojowa
7.02 od godz. 8:30 do 14:30


Reguły, ul. Jarzębinowa 22
8.02 od godz. 9:00 do 12:00


Brwinów, ul. Kielecka, ul. Żwirowa, ul. Radomska, ul. Piotrkowska, ul. Okopowa, ul. Puławska, ul. Myśliwska, ul. Rawska, ul. Kielecka, ul. Sportowa, ul. Thomasa Woodrowa Wilsona od nr 56 do 61, ul. Okopowa, ul. Leśna, ul. Słoneczna, ul. Ogrodowa
9.02 od godz. 8:00 do 10:00


Brwinów, ul. Kielecka, ul. Żwirowa, ul. Radomska, ul. Piotrkowska, ul. Okopowa, ul. Puławska, ul. Myśliwska, ul. Rawska, ul. Kielecka, ul. Sportowa, ul. Thomasa Woodrowa Wilsona od nr 56 do 61, ul. Okopowa, ul. Leśna, ul. Słoneczna, ul. Ogrodowa
9.02 od godz. 12:00 do 14:00


Żółwin, ul. Boczna od nr 1 do nr 16, ul. Szkolna od nr 1 do nr 20
10.02 od godz. 9:00 do 15:00


powiat przysuski

Komorów, ul. Ogrodowa od nr 1 do nr 15, ul. Pruszkowska 1,6,8, ul. Warszawska Warszawska od nr 2 do nr 12
2.02 od godz. 8:30 do 14:30


Komorów, Reja 33, 35, 35A, 37, 37A,, Kalinowa, ul Sabały od 1 i 2 do 19 i 24, ,Gościnna 21 i 23, ul Jodłowa
3.02 od godz. 8:00 do 14:00


powiat piaseczyński

Czarny Las, ul. Dzikiej Róży
3.02 od godz. 7:00 do 13:00


powiat miński

Żukówka, ul. Górna od nr 24 do nr 36C i od nr 29 do nr 41, Radonice, 1,1A,2,3,3A
3.02 od godz. 8:30 do 14:30


powiat sochaczewski

Famułki Brochowskie, 44.46.50.51.
6.02 od godz. 8:30 do 14:30


Kromnów, 39, 39A, 39B, 38, 37,41, 42B, 43, Śladów, 15, 16, 17, 18, 19, 19A Sklep, 20, 23, 25, 26A, 28, 28 A i B
7.02 od godz. 9:00 do 15:00


powiat nowodworski

Stare Polesie, dz. nr ew. 117/1, 116/4
10.02 od godz. 10:00 do 14:00


Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Łęczna 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 40, 41, 41A, 42, 44, 45, 45A, 45B, 47A, 48, 49, 51, 52, 56, 57, 58, 61, dz.5/1, ul. Długa 1, 2A, 3, 4, 4A, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 27A, 27B, 31, 35, 37, 39 43, 45, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 69, 73, 75, 77, 79, ul. Jana Kilińskiego 2, 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, ul. Miodowa 9, 13, ul. Nadwiślańska 8, ul. Henryka Sienkiewicza 18, 20, 26, ul. Targowa 9B, ul. Wierzbowa 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 18A, ul. Wiśniowa 1, 3, 5, 9A, ul. Wiejska 3, ul. Zdobywców Kosmosu 14C/2, 14D/2, 14E/2, 14F/2, ul. Stefana Żeromskiego 1, 2, 3, 3/1, 6, 8, 9, 11, 12, ul. Jasna 2, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 17, 18, 20, 26, 30, ul. Leśna 24A, ul. Sadowa 1, 3, ul. Sosnowa 1, 3, ul. Wspólna 1, dz.5/10, ul. Złota 11B, 13, 13A, 13B, ul. Akacjowa 1, 3, 5, 7, 8, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 27, 29, ul. Jaśminowa 6, 7, 8, 10, 10A, 12
30.01 od godz. 8:15 do 14:15


Kaliszki, ul. Wilcza
1.02 od godz. 9:00 do 13:00


Kosewko, ul. Młyńska, Goławice Pierwsze, ul. Choinkowa, ul. Północna, ul. Południowa, ul. Chabrowa, ul. Morelowa, Jaśminowa, ul. Różana, ul. Malinowa, Goławice Drugie, 50 - Ośrodek Szkoleniowy NIK, ul. Choinkowa, ul. Działkowa, ul. Konwaliowa, ul. Jaśminowa, ul. Skrajna, ul. Prosta, ul. Dębowa, ul. Złota, ul. Jodłowa, ul. Różana, ul. Malinowa
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Kosewko, ul. Młyńska, Goławice Pierwsze, ul. Choinkowa, ul. Północna, ul. Południowa, ul. Chabrowa, ul. Morelowa, Jaśminowa, ul. Różana, ul. Malinowa, Goławice Drugie, 50 - Ośrodek Szkoleniowy NIK, ul. Choinkowa, ul. Działkowa, ul. Konwaliowa, ul. Jaśminowa, ul. Skrajna, ul. Prosta, ul. Dębowa, ul. Złota, ul. Jodłowa, ul. Różana, ul. Malinowa
3.02 od godz. 12:00 do 16:00


powiat legionowski

Skrzeszew, ul. Janiny 67, 67A-K
30.01 od godz. 8:30 do 12:30


Dębe, 14, 14A-C, 15, 15A-D, 16, 17, 18, 19, 19A, 20, 20A, 20C, 22, 23, 23A, 24, 25, 25A-D, 26, 26A, 26B, 27, 28, 28A, 29, 30, 30A, 30B, 31, 31A, 32, 33, 33A, 34, 35, 35A, 36, 36A, 37, 38, 39, 40, 40A, 41, 41A, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47A, ul. Zegrzyńska, ul. Forteczna, ul. Domowa, ul. Bukietowa, ul. Magnolii, Izbica, ul. Wspólna 19, 19A, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 63B, ul. Zegrzyńska, ul. Wiejska, ul. Orzechowa, ul. Brzozowa, ul. Modrzewiowa, ul. Akacjowa, ul. Leszczowa, ul. Szczupakowa, ul. Łososiowa, ul. Kuny Leśnej, ul. Cykady, ul. Sarenki, ul. Zachodnia 1, 2, 2A-F, 4, os. Osiedle Polna, ul. Serocka 6, 8, 10, 12, 14, Jachranka, 36- 66A, 41K, 41M, 43A-43I, 74, ul. Jasna, ul. Dosińska 72C, ul. Szczęśliwa, ul. Wspólna 2, 2A, 4, 6, 8, 10, 10A, 10B, 12, 14, 16, 16A, 18, 20, 20A, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34A, 36, 38, 40, 42, 44, 44A, 44B, ul. Borowa 1, 3, 6, 8, 10, 11, 20
31.01 od godz. 9:00 do 15:00


Legionowo, ul. Przemysłowa 11, 10, 10A-C, 12, 13, 16, ul. Handlowa 14, ul. Daliowa 1, 3, 5, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21
31.01 od godz. 10:00 do 14:00


Skrzeszew, ul. Szkolna od 1 do 9, 11, 13, 13A, 15, 15A, 17, 19, 19A, 23, 25, 34, ul. Jana Brzechwy, ul. Polna 22, 22A, 22B, 23, 24, 24A-D, 25, 26, 28, 29, 29A-Z, 30, 30A-Z, 31, 32, 32A, 32B, 33, 35, 36, 37, 37A-Z, 39, 39A-Z, 41, 41A-Z, 43, 45
1.02 od godz. 8:30 do 12:30


Skrzeszew, ul. Nowodworska 1, 1A, 1B, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 11, 11A-Z, 13, 13A-Z, 15, 15A-Z, 17, 159, 163, 171, Wiktora Dziarskiego, ul. Brygady Pościgowej, ul. hr. Zdzisława Grocholskiego, ul. Różana, ul. Leśna, ul. Rozwojowa 15B, Łajski, ul. Kolejowa 77, 79, 79A, 81, 83, 83A, 85, 87, ul. Suwalna 1, 1A, 2A-Z, 6, 6A, 6B, ul. Choinowa 6, 6K, 9, 10, 11, 12, 14, 14A, ul. Leśna 34, 34A, 36, 38, 39B-52i, ul. Nowodworska 113, 119, 120E, 121, 122, 122A, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129A, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 140, 142, 142A, 144, 145, 146, ul. Gwiaździsta, ul. Malinowa, ul. Polna, ul. Kasztanowa, ul. Sadowa, ul. Leszczynowa, ul. Wierzbowa, ul. Konwaliowa, ul. Przylesie
2.02 od godz. 8:00 do 16:00


Stanisławów Pierwszy, ul. Wiolinowa, ul. Pięciolinii, ul. Allegro, ul. Brzozy, ul. Jana Kazimierza 295, 297, 299, 299A, 301, 303, 305, 307, 398, 400, 408, 412, 426, 428, 428A-D, 432, 436, 440A-F, ul. Leśny Zakątek, ul. Konwaliowa, ul. Kalinowa, ul. Jarzębiny, ul. Jodłowa
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Radzymińska, ul. Leśna 81, 85, 116, 87, 89, 89E, 89D, 116G, 118, 91, 93, 126, 95, 97, 99, 101, 103, 109, 111
6.02 od godz. 9:00 do 13:00


Karolino, ul. Babie Lato, Miętowa, Prosta 44A, 44D, 45, 45A, 45D46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 53A, 53B, 55, 56A, Karolińska 29, 31, Rolna, Wola Kiełpińska, 5, 22, 30, 32
6.02 od godz. 9:00 do 15:00


powiat płocki

Słupno, ul. Cypriana Kamila Norwida 2, 3, 7, 11, 13, 16, 17, 20, 22, 21, 5, 26, 32, 34, 27, 38, 40, 31a, 31, 33, 35, ul. Mikołaja Reja 3, ul. Jesionowa 1, 2, 3, 5, 6, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 11, al. Aleja Jana Pawła II 22, 22a, 23 (Zajazd, sklep Dolcan, sklep ogrodniczy)
3.02 od godz. 10:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nocna bitwa nad Dnieprem. Batalion Terror stoczył bój z Rosjanami

Materiał oryginalny: Wyłączenia prądu w mazowieckim. Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 28.01 - Portal i.pl

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Radomskie
Dodaj ogłoszenie