Wyniki 11. kolejki grupy 1, Nice-Sport 2 Klasy A

SzS
Piłkarze Gryfu są mistrzem jesieni
Piłkarze Gryfu są mistrzem jesieni Sylwester Szymczak
W grupie 1, Gryf Policzna zapewnił sobie mistrzostwo jesieni w gr. 1 klasy A. Zespół ten ma komplet 11 zwycięstw.

Grupa 1

Iskra Gózd - Gryf Policzna 1:4 (1:1)
Bramki: Pszczoła 17 - Markowski 43, Próchniak 78 z karnego, Kutyła 84, Olczak 88

Do 78 minuty pachniało niespodzianką. Na boisku był remis i wydawało się, że Iskra będzie pierwszą drużyną, która urwie punkty faworytowi. Ostatni kwadrans należał już do Gryfu, który potrafił zdobyć trzy bramki.

Hubertus Chomentów - WUKS Ruda Wielka 3:0 (1:0),
Bramki: Skóra 36, Lutek 83, Banaszek 90
Ruda dość długo przeciwstawiała się gospodarzom, ale w ostatnich minutach Hubertus strzelił dwa gole.

Enegia II Kozienice - Gryfia Mirów 1:4 (1:2)
Bramki: Kołjdej - Damian Minda 2, Badowski, Stopiński .
Gryfia chciała zadedykować mecz koledze z drużyny, Kamilowi Mindzie, z okazji 25 urodzin.

Plon Garbatka-Letnisko - Oronka Orońsko 1:1 (0:1)
Bramki: Gugała 80 - Stańczyk 15 z karnego
Plon po słabym początku sezonu, z każdą kolejką gra coraz lepiej i zaczyna łapać punkty. Drużyna potrafiła zatrzymać wicelidera z Orońska.

Królewscy Jedlnia - Akcja I Jastrzębia 3:3 (1:2)
Bramki: Bilov, Wcibisz 2dla Akcji

Zorza Kowala - KP Stanisławice3:2 (1:1)
Bramki: Wosztyl 22, 75, samobójcza 65 - Brodowski 68, Starzyk 80.

Polonia Iłża - KS Magnuszew 3:1

W następnej kolejce (28-29 października): Gryfia Mirów - Gryf Policzna, KS Magnuszew - Iskra Gózd, KP Stanisławice - Polonia Iłża, WUKS Ruda Wielka - Zorza Kowala, Akcja I Jastrzębia - KS Chomentów, Oronka Orońsko - Królewscy Jedlnia, Energia II Kozienice - Plon Garbatka.