[WYNIKI] 12 kolejka w klasie A oraz klasie B

SzS
Klasa A i B
Klasa A i B graf
W weekend rozgrywana jest 12 kolejka Pineks Klasy A oraz Nice Sport 2, Klasy B. Być może już w niedzielę uda nam się w niektórych grupach poznać mistrzów jesieni.

Pineks Klasa A, grupa 1

Lider tabeli, Iskra Gózd wywiózł trzy cenne punkty z trudnego terenu, Gracji Tczów. Bardzo dużo emocji podczas meczu Gryfii Mirów z Legionem Głowaczów. Na 15 minut przed końcem meczu, Legion prowadził 3:1. Gryfia strzeliła trzy gole i prowadziła 4:3. W doliczonym czasie gry Legion wyrównał.

Polonia Iłża - KS Potworów 5:2 (3:1)
Klub Sportowy Magnuszew - Oronka Orońsko 2:3 (0:2)
Gryfia Mirów - Legion Głowaczów 4:4 (0:1)
Akcja I Jastrzębia - Skaryszewianka Skaryszew 0:1 (0:1)
Gracja Tczów - Iskra Gózd 1:2 (0:1)
KS Chomentów - WUKS Ruda Wielka 0:0
Energia II Kozienice - Plon Garbatka-Letnisko 1:4 (1:0)

Pineks Klasa A, grupa 2

SKS Potworów - Ruszcovia Borkowice 3:5 (0:0), ,
Bramki: Witczak 2, Biernat, Polak, Płuciennik dla Ruszcovii
Niezwykły przebieg miały derby powiatu przysuskiego. Ruszcovia nie była faworytem, ale w 90 minucie zdobyła gola doprowadzając do remisu 3:3. W 93 i 95 minucie borkowiczanie zdobyli kolejne dwie bramki i wygrali 5:3.

Porażki doznał lider Mogielanka Mogielnica w meczu z Chojniakiem w Wieniawie. Mogielanka mimo straty punktów nadal na czele ligowej tabeli. Na drugie miejsce wskoczył Zodiak Sucha po wygranej z Orłem Gielniów.

Chojniak Wieniawa - Mogielanka Mogielnica 6:4 (3:2)
Sadownik Błędów - Kraska Jasieniec 0:4 (0:2)
[b]KS Błotnica Stara - Powała Taczów 3:3 (2:1)
Zodiak Sucha - Orzeł Gielniów 2:0 (0:0)
Wulkan Zakrzew - UKS Młodzik 18 Radom 1:0 (1:0)
Blask Odrzywół - Miejski Klub Sportowy Wyśmierzyce 2:0 (1:0)

Nice Sport 2, klasa B, grupa 1

KS Maków - Wisła Solec 1:3 (1:1),
Bramki: Celi - Rusin, Dwojak, Rajecki.
Wisła Solec do przerwy bardzo się męczyła z ostatnim w tabeli Makowem, ale po przerwie strzeliła dwie bramki i zainkasowała ważny komplet punktów.

Lider tabeli, Wisła Chotcza, która swój mecz z Ludowym Zespołem Sportowym Zalesice rozgrywał na własnym boisku nie miał litości dla rywala. Wisła wbiła aż dziewięć goli.

Hubal Chlewiska - Video Ciepielów 1:3 (1:0)
LZS Zalesice - Wisła Chotcza 2:9 (1:6)
Postęp Łaziska - Zwolenianka II Zwoleń 1:0 (1:0)
Krępianka Rzeczniów - Zorza Kowala 3:3 (1:2)
Legion Suskowola - KS Jastrząb 0:4 (0:2)

Nice Sport 2, klasa B, grupa 2

Na pierwsze miejsce w tabeli wrócili piłkarze Klubu Sportowego Lesznowola, po wygranej w Klwowie z miejscową Zorzą. Drugie miejsce zajmuje GKS Chynów, który rozgromił aż 10:0 Strażaka Wielogóra.

Sokół Przytyk - Klub Piłkarski Stanisławice 2:1 (1:1)
GPSZ Głuchów - Iskra Zbrosza Duża 1:1 (1:1)
GKS Chynów - Strażak Wielogóra 10:0 (6:0)
GKS Belsk Duży - Megawat Świerże Górne 2:6 (1:3)
Zorza Klwów - KS Lesznowola 1:3 (1:0)
KS Stromiec - Jaguar Wolanów 0:3 (0:2)

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

TOP 20! Najciekawsze letnie transfery w klubach regionu radomskiego!

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma