Wyniki 21. kolejki grupy 2 Nice-Sport 2 Klasy A

MN
Mogielanka Mogielnica zmierza do ligi okręgowej. Podopieczni trenera Sylwestra Sokoła wykorzystali potknięcie Sadownika i awansowali na pozycję lidera grupy drugiej Nice Sport 2 Klasy A.

SKS Potworów - Zodiak Sucha 0:4 (0:1)
Bramki: Rumniak 27 i 47, Ławrecki 55, Piekarski 81.
SKS: Sęk, Gawryś (Pawlak), Grzegorczyk (Królikowski), Artur Grzybowski, Lesiak, Łukasik, Macierzyński (82 Natorski), Matyśkiewicz, Postek, Rogalski, Składowski.
Zodiak: Łukasik, Chyc (46 Skowroński) Gajda, Giliański (63 Molenda), Kowalczyk, Ławrecki, Nowak, Prasek (63 Piekarski), Puk, Rumniak (80 Grzywacz), Wójcik.

Wysoką i pewną wygraną zakończył się mecz Zodiaka Sucha z SKS Potworów. Goście pierwszego gola zdobyli po niespełna 30 minutach. Trzy kolejne dołożyli już w drugiej połowie.

Mogielanka Mogielnica - Sokół Przytyk 2:0 (0:0)
Bramki: Posłuszny 56, Jaworski 63.
Mogielanka: Grymuła, Gogacz, Posłuszny, Prokopczyk (49 D. Namielski), Dudek (54 Styczyński), Kruk, Jaskólski, Pietrzak (80 Pajewski), Ostrowsi, Pawłowski (74 R. Namielski), Jaworski.
Sokół: Korgul, Szczepaniak, Drabik, Rychlicki, G. Soliński, Kołodziejczyk, M. Soliński, Śpiewakowski, Sikora, P. Szubiński, D. Szubiński (82 Bełzowski).

Drużyna z Mogielnicy pewnie pokonała na własnym stadionie Sokoła Przytyk. Co prawda do przerwy był bezbramkowy remis, ale w drugiej części gry gospodarze rozstrzygnęli spotkanie na swoją korzyść. Mogielanka mogła ten mecz wygrać wyżej, ale na początku drugiej połowy szczęścia zabrakło Jaskólskiemu, który w ciągu pięciu minut dwukrotnie obił słupek bramki gości. Po tej wygranej Mogielanka wróciła na pozycję lidera i ma dwa punkty przewagi nad Sadownikiem Błędów oraz jeden rozegrany mecz więcej.

Jaguar Wolanów - KS Błotnica Stara 0:3 (0:0)
Bramki: Boczek, Barszcz, Rogoliński.

Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie jednak goście zdobyli trzy gole.

Orzeł Gielniów - MKS Wyśmierzyce 2:3 (1:1)
Bramki: Wielgus, Damian Dąbrowski, Grzegorz Dąbrowski - dla MKS.
MKS: Łysakowski, Mateusz Dąbrowski, Geszejter, Górzyński, Imiłek (60 Damian Dąbrowski), Popiel, Kowalczyk (85 Ogorzałek), Jasiński, Strzelecki (60 Napiórkowski), Wielgus, Grzegorz Dąbrowski.

Był to typowy mecz walki, który ostatecznie zakończył się po myśli gości z Wyśmierzyc. Ozdobą spotkania był gol prezesa klubu, Damiana Dąbrowskiego, który popisał się pięknym uderzeniem z 30 metrów. Bramkę zadedykował niedawno zmarłemu tacie.

Sadownik Błędów - Młodzik 18 Radom 1:2 (1:0)
Bramki: Grzebała i Tomczyk - dla Młodzika.
Młodzik: Dobosz - Kamionka, Molga, A. Woźniak, Janik, Grzebała, D. Woźniak, K. Pionka, O. Modzel, Szczepanik, Kacprowicz oraz Tomczyk, Wójcik, Grzegorczyk, Kostyła.

Zespół Młodzika Radom po bardzo dobrym meczu pokonał dotychczasowego lidera z Błędowa. Sadownik w pierwszej połowie co prawda prowadził 1:0, ale po przerwie to goście z Radomia trafiali do siatki dwukrotnie.

Chojniak Wieniawa - Powała Taczów 7:3 (3:1)
Bramki: Dawid Skowronek 3 - dla Powały.
Powała: Gorzewski, Stańczykowski, Norek, Karaś, Stawczyk, Król, Prokop, Jakóbiak, Sobol, Skowronek, Kosowski (75 Jerzyna).

Aż dziesięć goli padło w starciu Chojniaka Wieniawa z Powałą Taczów. Ostatecznie lepsi okazali się gospodarze, którzy do przerwy prowadzili 3:1, a ostatecznie zwyciężyli w całym meczu 7:3.