Wyniki 22. kolejki grupy 2 Nice-Sport 2 Klasy A

MN
Mogielanka powiększyła przewagę nad Sadownikiem Błędów. Grad goli Taczowie, Wyśmierzycach i w Radomiu, gdzie łącznie padło aż 21 bramek.

Powała taczów - Jaguar Wolanów 4:3 (1:0)
Bramki: Ł. Jakóbiak, Prokop, Król, Skowronek - dla Powały.
Powała: Kaszuba, D. Stańczykowski, Urbaniak, Karaś, D. Jakóbiak, Sobol, Ł. Jakóbiak. W. Stańczykowski, M. Jakóbiak, Paterek, Prokop.

Aż siedem goli padło w starciu Powały i Jaguara. Do przerwy gospodarze prowadzili tylko 1:0. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej części gry, a mecz ostatecznie zakończył się wygraną Powały Taczów. Choć Jaguar zdobył w tym meczu trzy gole, to miał też sporo niewykorzystanych sytuacji, które przełożyły się na niekorzystny wynik końcowy dla ekipy z Wolanowa, która w dalszym ciągu okupuje ostatnią pozycję w tabeli grupy drugiej.

KS Błotnica Stara - SKS Potworów - goście nie dojechali

Mecz się nie odbył, drużyna gości nie dojechała.

Zodiak Sucha - Mogielanka Mogielnica 0:0

Bezbramkowym remisem zakończył się pojedynek lidera z Mogielnicy na terenie Zodiaka Sucha. Mogielanka po tym spotkaniu powiększyła przewagę nad drugim w tabeli Sadownikiem z dwóch do trzech „oczek”. Ekipa z Błędowa w tej kolejce pauzowała. Obecnie, zarówno lider, jak i wicelider, mają rozegrane tyle samo spotkań.

MKS Wyśmierzyce - Chojniak Wieniawa 3:4 (1:3)
Bramki: Jasiński, Wielgus, Dąbrowski - dla MKS.
MKS: Jakub Łysakowski, Mateusz Dąbrowski, Geszejter (80 Kwiatkowski), Gorzyński (46 Kucman), Kabot (55 Damian Dąbrowski), Popiel, Kowalczyk (70 Dawid Łysakowski), Jasiński, Strzelecki, Wielgus, Dąbrowski.

Sporo goli, bo aż siedem padło w Wyśmierzycach. Tamtejszy MKS, osłabiony bramkiem czterech podstawowych zawodników przegrał jednym golem z Chojniakiem Wieniawa, dla którego było to drugie zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach. Gospodarze źle rozpoczęli spotkanie i po 30 minutach przegrywali już 0:3. Drużyna MKS przed przerwą zdobyła gola kontaktowego, a w drugiej połowie starała się odrobić straty. Ta sztuka im się jednak nie udała i ostatecznie to goście sięgnęli po trzy punkty.

Sokół Przytyk - Kraska Jasieniec 2:0 (0:0)
Bramki: M. Soliński 2.
W drugiej połowie losy meczu z Kraską Jasieniec rozstrzygnął Sokół. W Przytyku nie było niespodzianki i wyżej notowany zespół gospodarzy pokonał przedostatnią w tabeli Kraskę 2:0.

Młodzik 18 Radom - Orzeł Gielniów 6:1 (0:1)
Bramki: Grzebała 51, Szczepanik 63, 65, 67, 78, Janik 89.
Młodzik: Dobosz, Kamionka (70 Tomczyk), Molga, Adrian Woźniak, Filip Janik, Dominik Woźniak, Konrad Pionka (70 Kostyła), Modzel, Kacprowicz (65 Grzegorczyk), Grzebała, Szczepanik (82 Ulawski).

Efektowne zwycięstwo odnieśli w niedzielę piłkarze Młodzika Radom. Do przerwy co prawda Orzeł prowadził po golu w 29 minucie, ale druga część gry to dominacja gospodarzy. Aż cztery bramki w ciągu kwadransa zdobył Szczepanik.

Sadownik błędów - pauza
W 22. kolejce drużyna Sadownika Błędów pauzowała w rozgrywkach ligowych, ale piłkarze nie próżnowali, bowiem rozegrali sparingowy pojedynek z ekipą Centrum Radom, która na co dzień występuje na boiskach ligi okręgowej. Mecz zakończył się bardzo wysokim, hokejowym wręcz wynikiem 7:6 dla zespołu z Radomia.