[WYNIKI NA ŻYWO] IV liga. Promna zremisowała z Wilgą, Energia przegrała z Błonianką. Szlagier w Przysusze!

SzS
Fragment meczu Oska - Pilica
Fragment meczu Oska - Pilica Hanna Jacobi
W sobotę rozegranych zostanie większość meczów w czwartej lidze mazowieckiej. W grupie południowej bardzo ciekawe pojedynki toczyć będą ekipy z regionu radomskiego. Wyniki i najważniejsze informacje tych spotkań podawać będziemy na bieżąco.

LKS Promna - Wilga Garwolin 1:1 (1:1)
Bramka: Oparcik 2 - Talar 39
Promna: Prasek - Gromski, Skowroński, Dubina, Trzaska, Kacperkiewicz, Zawisza, Oparcik Kulej, Pryciak, Dąbrowski.
Wilga: Gandarela - Zawadka, Kozikowski, Kisiel, Paszkowski, Migas, Zalewski, Gola, talar, Kwiatkowski, Puciłowski.
Już w 2 minucie Kamil Oparcik dał prowadzenie drużynie spod Białobrzegów.
Przez ponad poł godziny gospodarze nieźle się bronili i szukali kolejnych okazji, ale Wilga jeszcze przed przerwą zdołała wyrównać.
Po przerwie obie ekipy miały swoje okazje, ale wynik już się nie zmienił!!

Energia Kozienice - Błonianka Błonie 0:2 (0:1)
Bramka: Włodarczyk 40, Kępka 90+3
Energia: Różański - Wasilewski, Sekuła, Szary (40 Kędra), Wójcik, Lament, Grot (46 Bogacz), Kołodziejczyk, Czerwiński (60 Książek), Osiak, Ciupiński.
Po pierwszym wyrównanym kwadransie, z biegiem czasu to goście zaczęli przeważać. Najpierw w 17 minucie minimalnie spudłował Rafał Włodarczyk, a chwilę później świetną okazję miał Marcin Gregorowicz.
Również Energia miała swoje dwie okazje. Kozieniczanie byli groźni, szczególnie przy stałych fragmentach gry. Tuż przed przerwą zespół z Błonianki zdobył pierwszą bramkę.
Od początku drugiej połowy to gospodarze częściej byli przy piłce, więcej atakowali, ale nie potrafili znaleźć pomysłu na pokonanie golkipera Błonianki. Również przyjezdni mieli swoje sytuacje.
Najlepszą okazję kozieniczanie mieli w 62 minucie, ale Uszyński, golkiper Błonianki wygrał pojedynek sam na sam z zawodnikiem Energii. Z kolei w 74 minucie poprzeczka uratowała gości przed stratą bramki, po strzale Michała Lamenta.
Końcówka meczu była bardzo nerwowa. Energia próbowała doprowadzić do wyrównania, goście mieli swoje okazje, aby podwyższyć wynik. W 84 minucie Mateusz Wójcik, jeden z graczy kozienickich zobaczył czerwoną kartkę za kopnięcie przeciwnika. Jeszcze w doliczonym czasie gry goście trafili do siatki Energii.
Energia przegrała i w tym sezonie u siebie wciąż nie zdobyła nawet punktu!

Oskar Przysucha - Pilica Białobrzegi 1:5
Bramka: Zagórski 31 - Skałbania 2, Stróżka 29, Kucharczyk 37 z karnego, 50, T. Janiszewski 90
Oskar: Domański - Lech (69 Gil), Moskwa, Zieliński, Kornacki - Bojek (38 Madej), Najdzik (69 Kępka), Zagórski, Bouchniba (38 Lewiński), Sapieja (38 Śliwiński) - Kołtunowicz.
Pilica: Adamczyk - Janowski, Białecki, Janiszewski, Kencel - D. Stanisławski (55 Janik), Rawski, B. Zawadzki (67 Michalski), Stróżka - Kucharczyk (84 T. Janiszewski), Skałbania (80 Strus)
Już w drugiej minucie Pilica objęła prowadzenie. Na strzał z dystansu zdecydował się Piotr Skałbania. Pomiędzy 29 i 38 minutą wpadły trzy bramki w tym meczu. Trener gospodarzy, Marcin Sikorski zdecydował się na trzy zmiany. Wydawało się, że zmiany odmienią zespół z Przysuchy, ale na początku drugiej połowy było już 4:1 dla Pilicy