WYNIKI NA ŻYWO. Liga okręgowa. W Siennie bitwa o utrzymanie. Zamłynie przegrało w Wierzbicy!

SzS
Orzeł podejmuje w sobotę Zamłynie. Z lewej Sebastian Stąpór, z prawej trener Rafał Stąpór Sylwester Szymczak
W sobotę, 4 maja w Campeon.pl Lidze Okręgowej odbędzie się pięć meczów. Przed południem zaczyna się w Siennie bitwa o utrzymanie, pomiędzy Zawiszą i Legionem Głowaczów. Liderujący Proch, zainkasował kolejne punkty.

Zawisza Sienno - Legion Głowaczów 2:0 (1:0)
Bramki: S. Klaus 32, Kutera 75
Zawisza: M. Lasocki - R. Lasicki, Tusiski, Kubiak, Strąk, S. Klaus, Kutera, Dąbrowski, Mroczkowski, M. Klaus, Sitek.
Legion: P. Krynicki - M. Marchewka, Walos, Czubaj, Piasek, D. Konopka, Rotuski, Wolski, Kryczka, Lisiewski (65 Kłos), Król (46 R, Konopka).
Wkrótce więcej o meczu

Orzeł Wierzbica - Zamłynie Radom 3:1 (2:1)
Bramki: Ankurowski 16,MIałkowski z karnego 44, S. Stąpór 52 - samobójcza 41
Zamłynie: Orłow - Rdzanek, Chudziński, Kośmiński, Wójcik, Woźniak, Bawor, Szubiński, Oparcik, Kiraga, Kubica.
Od 16 minuty Orzeł prowadził z Zamłyniem. W 41 minucie było już 1:1. Po mocnym dośrodkowaniu Wojcika, jeden z obrońców Orła niefortunnie wbił piłkę do własnej bramki.

Pilica Nowe Miasto - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:1
Bramka: Pędzikowski 48 - Cierzuch 87

Mazowsze Grójec - Gryf Policzna 3:1 (1:1)
Bramki: Lisiecki 14, 85, Żebrowski 51 - Chwiszczuk 6

Proch Pionki - Skaryszewianka Skaryszew 3:0 (1:0)
Bramka: Joel Tata Nsah 17, Sobieraj 49, Denkiewicz 77
Proch: Majos - Pietralski, Zieliński, Kowalkowski, Kapusta, Nsah, Sobieraj, Jaroszek, Pryciak, Trzos, Szczepański.
Skaryszew: Czerwiec - Białokowski, Pawelec, Lisowski, Cioch, Kozicki, Orczykowski, Soboń, Woźniak, Bednarczyk, Kozuj.
Proch w osłabionym składzie od początku przeważał. W 17 minucie Joel zdobył bramkę, a w 44 minucie sędzia nie uznał drugiego trafienia gospodarzy.
Tuż po przerwie gospodarze podwyższyli rezultat. Proch grał bardzo nieskutecznie, bo bramek mogło być dużo więcej. Na trzecią bramkę kibice czekali dopiero do 77 minuty.