(WYNIKI NA ŻYWO, ZDJĘCIA) Hit ligi okręgowej! Centrum Radom podejmuje Warkę!

SzS
Fragment meczu Centrum - Warka
Fragment meczu Centrum - Warka Sylwester Szymczak
W niedzielę zaplanowano trzy mecze Campeon.pl ligi okręgowej. W Radomiu w meczu na szczycie Centrum podejmuje KS Warka.

Centrum Radom - KS Warka 1:3 (0:2)
Bramki: Zakrzewski 65 - Bylak 17, 29, Vogtman 86
Centrum: Kula - Dubina, Wiatrak, Pacyna, Grylak, Michałek, Blank Tworek (46 Jedynak), Tworzewski, Zakrzewski, Kasprzyk.
Warka: Sładkowski - Lewecki, Witan, Szydło (46 Głogowski), Lenarczyk (55 Witkowski), Pacholski (53 Zieliński), Majewski, Słomiński, Ząbkowski, Vogtman (90 Potrzebowski), Bylak (85 Górecki).

Bardzo dobre spotkanie rozegrali piłkarze z Warki, którzy do przerwy prowadzili już różnicą dwóch goli, a mogli znacznie więcej. Bohaterem pojedynku okazał się powracający po kontuzji do bramki Centrum, Michał Kula, który wybronił trzy groźne strzały.
Przy stanie 0:0 świetną okazję dla Centrum miał Kasprzyk, zaś przy stanie 0:1 gola dla gospodarzy mógł zdobyć Przemysław Zakrzewski.
Niestety końcówka ponownie należała do gości, którzy zdobyli bramkę i wywieźli komplet punktów.

Iłżanka Kazanów - KS Potworów 1:2 (0:0)
Bramka: T. Rutkowski - Wachnicki, Marcinowski.
Tuż po przerwie piłkarze z Potworowa zdobyli szybko dwa gole.
- Jeżeli w 55 minucie na boisko wchodzi nasz rezerwowy bramkarz Tomasz Rutkowski i robi najlepsze wrażenie, to można sobie wyobrazić co my graliśmy w tym meczu - powiedział nam kierownik Iłżanki, Zbigniew Owczarek.

Powiślanka Lipsko - Szydłowianka Szydłowiec 5:2 (2:1)
Bramki: Karol Zięba, Mateusz Ogonowski, Jacek Rożek, Piotr Sorbian, Paweł Bzikot - karny dla Powiślanki