Radnymi Rady Gminy Stara Błotnica zostali (kolejność według numerów okregów wyborczych):
Jakub Jan Kaczmarek, Irmina Józefa Nurek, Roman Popowicz, Damian Boczek, Dariusz Józef Zamkowski, Tomasz Dariusz Jurczak, Andrzej Jerzy Pałczyński, Piotr Sylwester Wójcik, Karol Rupniewski, Bożena Marianna Gryz, Mirosław Barszcz, Teodora Moskwa, Leszek Szczepan Szczepanowski, Jan Utkowski, Marek Piotr Szymański.
Okręg 1
Sołectwo: Stara Błotnica.
Jakub Jan Kaczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Agnieszka Kucharczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 2
Sołectwa: Jakubów, Pierzchnia.
Andrzej Siek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Irmina Józefa Nurek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Marcin Tadeusz Szumera
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
Okręg 3
Sołectwa: Chruściechów, Stary Kiełbów, Ryki.
Roman Popowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Bernadeta Justyna Damecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 4
Sołectwo: Stary Kadłub.
Damian Boczek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Karolina Radomska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 5
Sołectwa: Czyżówka, Stary Sopot.
Jadwiga Anna Stępień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dariusz Józef Zamkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOPOTY
Okręg 6
Sołectwo: Stary Kobylnik.
Tomasz Dariusz Jurczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Józef Osowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 7
Sołectwa: Stary Osów, Siemiradz.
Andrzej Jerzy Pałczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sebastian Siurnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 8
Część sołectwa: Nowy Kiełbów obejmująca nieruchomości oznaczone numerami: 1 - 70, 72, 79 - 89, 93, 94, 97 - 119, 121 - 124A, 126, 129, 131, 136, 138 - 140, 142 - 166.
Piotr Sylwester Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Katarzyna Smagowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 9
Sołectwa: Pągowiec, Stare Siekluki.
Karol Rupniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Krzysztof Piotr Rokiciński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 10
Sołectwa: Nowy Kadłubek, Stary Kadłubek.
Bożena Marianna Gryz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Mariusz Świniarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 11
Sołectwo: Stary Gózd, oraz część sołectwa Nowy Kiełbów obejmująca nieruchomości oznaczone numerami: 71, 73 - 78, 80, 90 - 92, 95, 96, 120, 125, 127, 128, 130, 132 - 135, 137, 141.
Mirosław Barszcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Andrzej Szymański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 12
Sołectwa: Grodzisko, Nowy Gózd.
Teodora Moskwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Wanda Molenda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 13
Sołectwo: Stare Żdżary.
Radosław Kujawiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Leszek Szczepan Szczepanowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 14
Sołectwa: Kaszów, Żabia Wola.
Jan Utkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Bożena Górka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 15
Sołectwo: Tursk.
Marek Piotr Szymański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?