Kolejność według okręgów wyborczych (1-15): Iwona Sekuła (Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Miasta i Gminy Warka) - 190, Jacek Gawroński (Wspólnie dla Miasta i Gminy Warka) - 252, Aldona Rzeźnik (Wspólnie dla Miasta i Gminy Warka) - 223, Zbigniew Gilarski (komitet Niezależny)- 143, Paweł Maciejewski (komitet Aktywne Winiary) - 278, Zofia Pawelec (Wspólnie dla Miasta i Gminy Warka) - 173, Jerzy Kołodziejski - 183, Daniel Bugała (Wspólnie dla Miasta i Gminy Warka) - 226, Urszula Orlik (Wspólnie dla Miasta i Gminy Warka) - 244, Leszek Żelechowski (Wspólnie dla Miasta i Gminy Warka) - 266, Arkadiusz Marszałek (Wspólnie dla Miasta i Gminy Warka) - 286, Mirosława Wroniewicz (Komitet Wyborczy Wyborców Łukasz Sobieraja) - 148, Adam Nowak (Wspólnie dla Miasta i Gminy Warka) - 299, Stanisław Anyszkiewicz (Prawo i Sprawiedliwość) - 229, Tadeusz Sobieraj (Wspólnie dla Miasta i Gminy Warka) - 294.
Okręg 1
Warka ulice: Batalionów Chłopskich, Bielańska, J. Tuwima, K. K. Baczyńskiego, Lotników, Niemojewska, Sadowa, Wichradzka, W. Krawczyka, W. Reymonta, Wójtowska.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA
- 19 Mateusz Paweł Galiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Iwona Małgorzata Sekuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMIL PIEKARZ DOBRO DLA WARKI
- 28 Kamil Piekarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWY ZIELONKA
- 24 Wiesława Maria Zielonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 22 Marek Janusz Majerski
Okręg 2
Warka ulice: A. Mickiewicza, A. Zawadzkiego, Błękitna, B. Prusa, E. Orzeszkowej, F. Nowakowskiego, Grójecka, H. Sienkiewicza, J. Słowackiego, K. I. Gałczyńskiego, M. Konopnickiej, Polna /od torów kolejowych do Warszawskiej/, Różana, Tęczowa, Warszawska, W. Broniewskiego, Z. Krasińskiego.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Sylwester Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA
- 19 Mateusz Piotr Piekut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Jacek Stanisław Gawroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 22 Mariusz Jarosław Dywan
Okręg 3
Warka ulice: Cmentarna, Długa, Lazurowa, Os. P. Wysockiego, P. Wysockiego, pl. I P. L. M. „Warszawa”, Polna /od Warszawskiej do Cmentarnej/.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Szymon Rogoziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA
- 19 Arkadiusz Bielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Aldona Rzeźnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNY"
- 20 Henryk Kurzepa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 22 Wioletta Halina Górka
Okręg 4
Warka ulice: al. PTTK, Farna, Franciszkańska, J. Manczarskiego, K. Pułaskiego, Leśna, Łąkowa, Mostowa, Nowy Zjazd, Ogrodowa, os. K. Pułaskiego, pl. St. Czarnieckiego, Powstańców 1863r. , Przechodnia, Przegon, Senatorska, Słowików, Solec, Spacerowa, Św. Ducha, Wąwóz, W. Kononowicza, Żabia.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Katarzyna Kulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA
- 19 Adam Tomasz Kurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Marek Kazimierz Niedziałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNY"
- 20 Zbigniew Ryszard Gilarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 22 Piotr Robert Olech
Okręg 5
Warka ulice: A. Jarzębskiego, A. Gajewskiego, A. Lewandowskiej, A. Kmicica, Dereniowa, Dominikańska, Gen. Leopolda Okulickiego, J. Ch. Paska, J. Skrzetuskiego, J. Kusocińskiego, Jesienna, K. Dickensa, Księżycowa, Kwiatowa, Letnia, M. Wołodyjowskiego, Miła, Myśliwska, O. R. Chylińskiego, O. Billewiczówny, O. Zagłoby, Parkowa, Radosna, Słoneczna, S. Marcinowskiego, Szwedzka, Turystyczna, Willowa, Wiosenna, W. Matlakowskiego, Z. Ledóchowskiego.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Andrzej Józef Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA
- 19 Sławomir Seremak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Grzegorz Paczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNE WINIARY!
- 26 Paweł Maciejewski
Okręg 6
Warka ulice: Fabryczna, Filtrowa, Gośniewska, Kolejowa, Krótka, M. Ropelewskiej, Obwodowa, Osiedlowa, Pruska, Piwna, Puławska.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Sławomir Andrzej Gabler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA
- 19 Tomasz Strzałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Zofia Wiesława Pawelec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE POKOLENIE DLA WARKI
- 27 Tomasz Rawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 22 Sebastian Adam Koncki
Okręg 7
Warka ulice: os. 35 - lecia PRL (Nowy Świat, Spółdzielcza).
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Krzysztof Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Urszula Czesława Sasin-Kutyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „HARCMISTRZ WARKI”
- 25 Jerzy Stanisław Kołodziejski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 22 Aneta Polak
Okręg 8
Warka ulice: Armii Krajowej, Księcia Konrada Mazowieckiego, os. Ks. Mazowieckich blok: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA
- 19 Barbara Agnieszka Dworczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Daniel Łukasz Bugała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 22 Lech Żak
Okręg 9
Warka ulice: Baśniowa, Cicha, Kard. S. Wyszyńskiego, Ks. Ciemniewskiego, Malownicza, os. Ks. Mazowieckich blok: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, Potokowa, Piękna, Szafirowa.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Wiesława Krystyna Gaca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA
- 19 Paulina Buczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Urszula Ewa Orlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 22 Izabela Majerska
Okręg 10
Bończa, Branków, Budy Michałowskie, Michałów Dolny, Michałów Górny, Michałów-Parcele, Palczew, Palczew-Parcela.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Leszek Żelechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 22 Jacek Paweł Majak
Okręg 11
Brzezinki, Budy Opożdżewskie, Grzegorzewice, Gucin, Kazimierków, Lechanice, Nowe Biskupice, Opożdżew, Stare Biskupice, Wola Palczewska, Wrociszew, Zastruże.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA
- 19 Agnieszka Elżbieta Osińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Arkadiusz Marszałek
Okręg 12
Krześniaków, Laski, Murowanka, Nowa Wieś, Wichradz, Warka ulice: Lipowa, Szkolna, Wjazdowa, Wspólna, Zielna.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Marta Wlazeł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA
- 19 Mirosława Wroniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Szymon Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
- 22 Bogdan Waldemar Morawski
Okręg 13
Gąski, Gośniewice, Hornigi, Michalczew, Piaseczno, Prusy.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SOBIERAJA
- 19 Karolina Bojarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Adam Nowak
Okręg 14
Dębnowola, Grażyna, Kalina, Niwy Ostrołęckie, Ostrołęka, Pilica, Stara Warka.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Stanisław Anyszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Krystyna Kurach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSPÓLNEGO
- 23 Ryszard Piotr Przybylski
Okręg 15
Borowe, Klonowa Wola, Konary, Magierowa Wola, Ostrówek, Podgórzyce, Przylot.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Danuta Ewa Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA MIASTA I GMINY WARKA”
- 21 Tadeusz Ignacy Sobieraj
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?