Wystrzałowo witaliśmy Nowy Rok 2019 w regionie radomskim

  Wystrzałowo witaliśmy Nowy Rok 2019 w regionie radomskim

  ws, ik

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Światła fajerwerków rozświetliły o północy niebo nad Radomiem.
  1/9
  przejdź do galerii

  Światła fajerwerków rozświetliły o północy niebo nad Radomiem. ©Fot. Tadeusz Klocek

  W Radomiu w tym roku nie było miejskiej imprezy pod gwiazdami ale i tak niebo nad miastem rozświetliły fajerwerki. Wspólne imprezy pod chmurką były w Białobrzegach, Grójcu, Kozienicach czy Szydłowcu. Sylwester w regionie był więc głośny i wesoły.
  W Pionkach impreza sylwestrowa odbyła się w Ogródku Jordanowskim. Wystąpiła Elena Łukawska, wokalistka, autorka tekstów, lektorka, tancerka, pianistka i kompozytorka oraz radomski wokalista Paweł Mosiołek.

  CZYTAJ KONIECZNIE: Sylwester 2018/19. Mieszkańcy Pionek wspólnie przywitali Nowy Rok
  Tradycyjnie miejskiego Sylwestra zorganizował Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi. Mieszkańców ruszyli do wspólnej zabawy już od godziny 19 na placu Zygmunta Starego.

  Nowy Rok wspólnie powitali również mieszkańcy Grójca. Sylwestrowa impreza z didżejem rozpoczęła się o godzinie 23. Nie było pokazu fajerwerków, a organizatorzy zachęcali, aby nie odpalić petard.

  Podobnie spędzano sylwestrową noc w Kozienicach. Tu też nie było pokazu fajerwerków, ale strzelały szampany! O muzykę zadbał DJ Gemi. O północy był pokaz konfetti.
  Sylwestrowa impreza odbyła się także na rynku w Warce. Zagrał coverowy zespół Milky Way. Tu odbył się pokaz sztucznych ogni.

  Szydłowiecki Sylwester rozpoczął się o godzinie 23 na Rynku Wielkim. Karnawałowe przeboje zagrał DJ, a o północy życzenia mieszkańcom złożył burmistrz.

  W tym roku miejski Sylwester odbył się także w Przysusze. Mieszkańcy bawili się w miejskim parku. Na scenie muszli koncertowej zagrał DJ Jaco Łukasz Ciecierski. O północy był pokaz sztucznych ogni.

  ZOBACZ TEŻ: Sylwester 2018/19 w Przysusze. Setki osób bawiło się na sylwestra na imprezie plenerowej

  Wspólna zabawa odbyła się także na Rynku w Lipsku. Zagrał zespół Kanon.
  Natomiast w Iłży dzisiaj odbędzie się noworoczny pokaz sztucznych ogni. Rozpocznie się o godzinie 20.15 na zamku. Uczestnicy będą mogli go natomiast oglądać z: parkingu przy placu 11 Listopada (obok kościoła), terenu przy pomniku Obrońców Ziemi Iłżeckiej (po przeciwnej stronie parkingu przy placu 11 listopada), rynku a także parkingów przy siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej, markecie Biedronka i obok szpitala. Dwa z pierwszych wymienionych miejsc będą jeszcze posiadały nagłośnienie.

  Mieszkańcy Szydłowca oraz goście i turyści, którzy w poniedziałek, 31 grudnia byli w tym mieście, powitali nowy, 2019 rok podczas wspólnej imprezy w Rynku Wielkim.

  CZYTAJ KONIECZNIE: W Szydłowcu na Rynku Wielkim wspólnie witaliśmy Nowy Rok!
  CZYTAJ TAKŻE: Na skwerze w Kozienicach była świetna zabawa na powitanie nowego 2019 roku
  ZOBACZ: Sylwestrowy bal pod gwiazdami w Białobrzegach. Tłumy w rynku witały nowy rok!
  POLECAMY TAKŻE: Sylwestrowe atrakcje w rynku w Warce. Wystąpił zespół Milky Way
  CZYTAJ: Sylwester w Grójcu. Mieszkańcy powitali nowy rok w rynku. Było mniej fajerwerków
  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:  Powiedział mamie, że nie przyjedzie na Święta, a potem zrobił jej niespodziankę. Jak zareagowała? (STORYFUL/x-news)

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (4) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  Wideo