Wystrzałowo witaliśmy Nowy Rok 2019 w regionie radomskim

  Wystrzałowo witaliśmy Nowy Rok 2019 w regionie radomskim

  ws, ik

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Światła fajerwerków rozświetliły o północy niebo nad Radomiem.
  1/9
  przejdź do galerii

  Światła fajerwerków rozświetliły o północy niebo nad Radomiem. ©Fot. Tadeusz Klocek

  W Radomiu w tym roku nie było miejskiej imprezy pod gwiazdami ale i tak niebo nad miastem rozświetliły fajerwerki. Wspólne imprezy pod chmurką były w Białobrzegach, Grójcu, Kozienicach czy Szydłowcu. Sylwester w regionie był więc głośny i wesoły.
  W Pionkach impreza sylwestrowa odbyła się w Ogródku Jordanowskim. Wystąpiła Elena Łukawska, wokalistka, autorka tekstów, lektorka, tancerka, pianistka i kompozytorka oraz radomski wokalista Paweł Mosiołek.

  CZYTAJ KONIECZNIE: Sylwester 2018/19. Mieszkańcy Pionek wspólnie przywitali Nowy Rok
  Tradycyjnie miejskiego Sylwestra zorganizował Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi. Mieszkańców ruszyli do wspólnej zabawy już od godziny 19 na placu Zygmunta Starego.

  Nowy Rok wspólnie powitali również mieszkańcy Grójca. Sylwestrowa impreza z didżejem rozpoczęła się o godzinie 23. Nie było pokazu fajerwerków, a organizatorzy zachęcali, aby nie odpalić petard.

  Podobnie spędzano sylwestrową noc w Kozienicach. Tu też nie było pokazu fajerwerków, ale strzelały szampany! O muzykę zadbał DJ Gemi. O północy był pokaz konfetti.
  Sylwestrowa impreza odbyła się także na rynku w Warce. Zagrał coverowy zespół Milky Way. Tu odbył się pokaz sztucznych ogni.

  Szydłowiecki Sylwester rozpoczął się o godzinie 23 na Rynku Wielkim. Karnawałowe przeboje zagrał DJ, a o północy życzenia mieszkańcom złożył burmistrz.

  W tym roku miejski Sylwester odbył się także w Przysusze. Mieszkańcy bawili się w miejskim parku. Na scenie muszli koncertowej zagrał DJ Jaco Łukasz Ciecierski. O północy był pokaz sztucznych ogni.

  ZOBACZ TEŻ: Sylwester 2018/19 w Przysusze. Setki osób bawiło się na sylwestra na imprezie plenerowej

  Wspólna zabawa odbyła się także na Rynku w Lipsku. Zagrał zespół Kanon.
  Natomiast w Iłży dzisiaj odbędzie się noworoczny pokaz sztucznych ogni. Rozpocznie się o godzinie 20.15 na zamku. Uczestnicy będą mogli go natomiast oglądać z: parkingu przy placu 11 Listopada (obok kościoła), terenu przy pomniku Obrońców Ziemi Iłżeckiej (po przeciwnej stronie parkingu przy placu 11 listopada), rynku a także parkingów przy siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej, markecie Biedronka i obok szpitala. Dwa z pierwszych wymienionych miejsc będą jeszcze posiadały nagłośnienie.

  Mieszkańcy Szydłowca oraz goście i turyści, którzy w poniedziałek, 31 grudnia byli w tym mieście, powitali nowy, 2019 rok podczas wspólnej imprezy w Rynku Wielkim.

  CZYTAJ KONIECZNIE: W Szydłowcu na Rynku Wielkim wspólnie witaliśmy Nowy Rok!
  CZYTAJ TAKŻE: Na skwerze w Kozienicach była świetna zabawa na powitanie nowego 2019 roku
  ZOBACZ: Sylwestrowy bal pod gwiazdami w Białobrzegach. Tłumy w rynku witały nowy rok!
  POLECAMY TAKŻE: Sylwestrowe atrakcje w rynku w Warce. Wystąpił zespół Milky Way
  CZYTAJ: Sylwester w Grójcu. Mieszkańcy powitali nowy rok w rynku. Było mniej fajerwerków
  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:  Powiedział mamie, że nie przyjedzie na Święta, a potem zrobił jej niespodziankę. Jak zareagowała? (STORYFUL/x-news)

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (4) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo