Za nami towarzyskie mecze. Broń przegrywa w meczu kontrolnym

/W.Ł./
Daniel Barzyński, strzelił pierwszego gola w meczu z Prochem Pionki.
Daniel Barzyński, strzelił pierwszego gola w meczu z Prochem Pionki. Łukasz Wójcik
W kontrolnych meczach piłkarskich, Broń Radom przegrała 0:2 z Granatem Skarżysko-Kamienna. Wulkan Windoor Zakrzew pokonał 4:0 Proch Pionki. Mazowsze Grójec przegrało 2:4 z Sokołem Przytyk.

Są pierwsze decyzje kadrowe w Broni, Maksym Kobylarczyk i Arkadiusz Chudziński są zawodnikami radomskiej drużyny. Ten pierwszy ostatnio grał w Polonii Iłża, drugi w Zodiaku Sucha. Nie ma decyzji w sprawie Arkadiusza Oziewicza, ale jest bliżej niż dalej Broni. Okaże się to, po dwóch kolejnych meczach sparingowych.

Wulkan Windoor Zakrzew - Proch Pionki 4:0 (2:0), Barzyński 7, Krajewski 15, Cierzuch 50, Sobkowiak 89 z karnego.

Wulkan Windoor: Jastrzębski (46 Kuczera) - Stolarek, Janakowski, Boryczka - Majewski, Zięba, Bielawski, Krajewski, Wierzba, Barzyński oraz K. Molga, Kociński, Sobkowiak, Cierzuch, Skwarczyński.

Proch: Modelski (46 Staniszewski) - Gębczyk, Czubaj, M. Molga, Michalski, Grymuła, Cybulski, Hajduk, Cichawa, Szczepański, Bolek oraz Kisiel, Jurczak, Sałek, Kuźmiński.

Tęgie lanie sprawili piłkarze Wulkana Windoor drużynie z Pionek. Zakrzewianie stracili kilku zawodników, którzy testują się w innych klubach. M.in. Maciej Lesisz trenuje w Orle, Arkadiusz Oziewicz w Broni Radom, Piotr Godlewski z MKS Kozienice.

Mazowsze Grójec - Sokół Przytyk 2:4 (1:0), Białecki, Jaworski - Panek 2, Lewiński i Soliński.

Mazowsze, I połowa: Pieniążek (31 Czerwiński) - Białecki, Dusiński, Karls, Lepa - Sobczak, Baranowski, Jaskólski Kulej - Romański, Boroń.
Mazowsze, II połowa: Czerwiński (61 Strzyga) - Milewski, D. Nojek, Kalinowski, Jakubik - Wadas, M. Nojek, Dębiński, Ucinek - Grodzki, Jaworski.
Po testach w Starcie Otwock wrócił obrońca Michał Dusiński i raczej już zostanie w Mazowszu.

Broń Radom - Granat Skarżysko-Kamienna 0:2 (0:1), Ryński 6, Kołodziejczyk 49 z karnego.

Broń, I połowa: Młodziński - Rdzanek, Kupiec, Gorczyca, Kobylarczyk - Doliński, Sałek, Oziewicz, Ziętek - Chrzanowski.

Broń, II połowa: Michałek - Chamerski, Kupiec, Leśniewski, Noheem - Maciejczak, Kourou, Marczak, Teboh, Nogaj - Ciupiński.