Zacięta rywalizacja na piasku w Beach Volleyball Mazovia Cup.

MN
Generacja Polskiego Sportu
W miniony weekend odbył się turniej siatkówki plażowej w ramach Beach Volleyball Mazovia Cup.

W sobotę, 27 września, po zaciętych rywalizacjach, w kategorii OPEN, najlepsi okazali się Karol Janek i Mariusz Janiszewski, którzy zajęli pierwsze miejsce w turnieju. Nad zalewem na Borkach w Radomiu rywalizowało 12 par.

Dzień później, w niedzielę, 28 września, na boiskach Publicznego Gimnazjum numer 8 rozegrano turniej w kategorii VIP, w którym uczestniczyli politycy i biznesmeni. Do zawodów przystąpiło 16 par. Rywalizacja była bardzo zacięta, a pojedynki niezwykle widowiskowe i emocjonujące. Pierwsze miejsce zajęli Paweł Nowak i Dariusz Urbaniak. Najlepsze pary zostały nagrodzone pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.