Zapasy. Dwa medale Olimpijczyka Radom na Mistrzostwach Polski młodzików

Łukasz Kościelniak
Młodzicy Olimpijczyka Radom zdobyli dwa medale na Mistrzostwach Polski w Raciborzu. Olimpijczyk Radom
Dwa medale zdobyli młodzicy Olimpijczyka Radom na Mistrzostwach Polski młodzików, które odbyły się w dniach 8-11 listopada w Raciborzu.

W sumie w imprezie wystartowało 13 zawodników radomskiego klubu. Srebrny krążek w kategorii wagowej 100 kilogramów wywalczył Bartłomiej Figura, a brązowy krążek w kategorii wagowej 85 kilogramów zdobył Jakub Korcz. Bliski podium był Jan Bukalski (kategoria wagowa 57 kilogramów), który przegrał walkę o trzecie miejsce.

W klasyfikacji drużynowej Olimpijczyk był czwarty.