Zapasy. Sukces Olimpijczyka Radom na Pucharze Polski seniorów. Zapaśnicy zdobyli aż sześć medali!

Łukasz Kościelniak
Zapaśnicy Olimpijczyka Radom zdobyli sześć medali podczas seniorskiego Pucharu Polski w Raciborzu. Olimpijczyk Radom
Bardzo udany występ na Pucharze Polski seniorów w Raciborzu zaliczyli zapaśnicy Olimpijczyka Radom. Nasi zawodnicy w sumie zdobyli aż sześć medali.

Impreza odbyła się w dniach 14-15 lutego. W turnieju wystartowało 88 zawodników z 18 klubów z całej Polski.

Nasi zawodnicy zdobyli trzy złote medale (Michał Kośla w kategorii wagowej 77 kilogramów, Łukasz Fafiński w kategorii wagowej 87 kilogramów oraz Rafał Płowiec (w kategorii wagowej 130 kilogramów).

Brązowe krążki wywalczyli natomiast Albert Nowak (w kategorii wagowej 82 kilogramów), Piotr Chudzik (w kategorii wagowej 97 kilogramów) oraz Mateusz Kareciński (w kategorii wagowej 130 kilogramów).

W klasyfikacji drużynowej Olimpijczyk Radom zajął pierwsze miejsce - podczas turnieju zapaśnicy zgromadzili 215 punktów. O sześć oczek radomski klub wyprzedził drugą Unię Racibórz.