Zapasy. Udany występ Olimpijczyka Radom. Sześć medali na Międzynarodowym Memoriale imienia Władysława Bajorka

Łukasz Kościelniak
Zapaśnicy Olimpijczyka Radom zdobyli sześć medali na Międzynarodowym Memoriale imienia Władysława Bajorka. RCSZ Olimpijczyk Radom
Udany występ na Międzynarodowym Memoriale imienia Władysława Bajorka zanotowali zapaśnicy Olimpijczyka Radom. Nasi zawodnicy zdobyli sześć medali.

Turniej odbył się w minioną sobotę, 26 października w krakowskiej Tauron Arenie. Do rywalizacji przystąpili dzieci, młodzicy oraz kadeci, którzy toczyli boje w stylu klasycznym. W sumie w zawodach wystartowało 18 zapaśników radomskiego klubu, którzy zdobyli sześć medali.

Wśród dzieci złoty medal zdobyli Alan Walerczak (kategoria 50 kilogramów) i Mateusz Magierek (kategoria 60 kilogramów), srebrny medal wywalczył Adam Pietruszka (kategoria 60 kilogramów), a brązowy krążek trafił do Marcina Rochowskiego (kategoria 42 kilogramy). Wśród młodzików srebro wywalczył Kacper Matracki (kategoria 85 kilogramów), a w kadetach w kategorii 91 kilogramów brązowy medal zdobył Jakub Obłękowski.

Turniej w Krakowie był mocno obsadzony. W sumie wystartowało w nim 263 zawodników z 33 klubów. Nie brakowało również zawodników z Białorusi czy Ukrainy. W klasyfikacji drużynowej radomski klub zajął siódme miejsce.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

TOP 20! Najciekawsze letnie transfery w klubach regionu radomskiego!

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma