Zapasy. Za nami Puchar Polski Kadetów. Olimpijczyk Radom bez medali

Łukasz Kościelniak
Olimpijczyk Radom nie zdołał wywalczyć żadnego medalu w Pucharze Polski Kadetów. Olimpijczyk Radom
W dniach 11-13 października w hali Zespołu Szkół Budowlanych w Radomiu odbyła się kolejna edycja Pucharu Polski Kadetów w zapasach. W imprezie wzięli udział zawodnicy Olimpijczyka Radom, ale nie zdołali wywalczyć żadnego medalu.

Radomski klub reprezentowało 17 zawodników. Blisko medali byli Mateusz Redestowicz (kategoria wagowa do 55 kilogramów), Patryk Szymański (60 kilogramów), Jakub Obłękowski (92 kilogramy) oraz Bartłomiej Figura (110 kilogramy), którzy ostatecznie uplasowali się na piątym miejscu.

Klasyfikację drużynową wyraźnie wygrała ekipa z Litwy, drugie miejsce przypadło WKS-owi Śląsk Wrocław, a trzecie miejsca zajęła drużyna z Janowa Lubelskiego.

W zawodach wystartowało 166 zawodników z 33 klubów.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!