Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 2:0 [WIDEO]

Redakcja
Zawisza Bydgoszcz pokonał u siebie Widzew Łódź 2:0 w meczu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Pierwszy gol padł już w 3. minucie meczu. Samobójcze trafienie zanotował Kevin Lafrance. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać do drugiej połowy. Wynik spotkania ustalił w 56. minucie Luis Carlos.

Bramki: 1:0 Maciej Mielcarz 3 min. samob. Luis Carlos 56.
Zawisza: Kaczmarek - Lewczuk, Strąk, Micael, Ziajka (76. Ciechanowski) - Wójcicki (85. Petasz), Dudek, Drygas, Masłowski, Carlos - Gevorgyan (67. Vasconcelos).
Widzew: Mielcarz - Stępiński (67. A. Visņakovs), Lafrance, de Amo, Bartkowski - Rybicki, Nowak, Okachi (61. Batrović), Melunović, Kaczmarek - E. Visņakovs.
Kartki: żółte: Drygas, Micael (Zawisza), de Amo, M. Kaczmarek (Widzew). Sędziował: Szymon Marciniak (Płock). Widzów: 7 000.

Materiał oryginalny: Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź 2:0 [WIDEO] - Echo Dnia Świętokrzyskie