Zawodnicy Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego na podium

/sid/
Wojciech Wójcik z Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego w kategorii quadów z napędem na jedną oś wywalczył 4. miejsce J. Stobiecki
Dobrze rozpoczęli sezon motocykliści i kierowcy quadów z Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego. W zawodach cross country, otwierających sezon włączyli się do walki o zwycięstwo.

Na torze w Łubienicy koło Pułtuska rozegrane zostały zawody mistrzostw Polski i Pucharu Polski w cross country. W zmaganiach Pucharu Polski dobrze zaprezentował się Marcin Tynowski, który w klasie weteran zajął 3. miejsce na 34 uczestników wyścigu. Na trzecim miejscu rywalizację zakończył także Arkadiusz Pałczyński w klasie quadów z napędem na wszystkie koła. W silnie obsadzonym wyścigu klasy E1, Radosław Boczek wywalczył 10. miejsce. W klasie E2, Rafał Tomaszewski sklasyfikowany został na 51. pozycji.

Wśród zawodników walczących o punkty do klasyfikacji mistrzostw Polski, zawodnicy RTM wystartowali w kategoriach quadów. W klasie quadów z napędem na obie osie 2. miejsce zajął Grzegorz Faliński, a trzecie Paweł Kazana. W kategorii quadów z napędem na jedną oś, 4. miejsce wywalczył Wojciech Wójcik.