(ZDJĘCIA) 3 liga. Broń Radom zremisowała z liderem!

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Broń - Świt
Fragment meczu Broń - Świt Sylwester Szymczak
W meczu trzeciej ligi, piłkarze Broni Radom zremisowali z liderem tabeli, Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Broń Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)
Bramka: Machajek 81 - Ciach 68
Broń: Zacharski - Jagieła, Machajek, Stefański, Dias, Smuczyński (83.Jończyk), Dąbrowski, Śliwiński (86.. Goljasz), Leśniewski, Świerczek (73. Kielak), Pociecha.
Świt: Prus - Cuch, Drwęcki, Michalik (77. Pruszkowski), Długołęcki, Tlaga, Cieślak, Wiśniewski, Michalik, Drewnowski, Sosnowski (59. Ciach).
Piłkarze Broni po wpadce 0:5 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, podejmowali lidera tabeli, bardzo mocny Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, choć widać było u zespołu gości większe doświadczenie, piłkarską dojrzałość. Broń była bardzo skoncentrowana i w sumie goście poza dwoma strzałami z dystansu i groźnymi dośrodkowaniami, nie stworzyli sobie sytuacji.
Szanse na gola miała za to Broń. Po rozegraniu rzutu wolnego w 37 minucie, golkiper Świtu instynktownie w ostatniej chwili obronił strzał.
W drugiej połowie Broń śmielej zaatakowała, była zespołem lepszym, ale popełniła jeden błąd, po którym Arkadiusz Cicha dał prowadzenie gościom. W 81 min Damian Machajek uderzył z połowy boiska....i piłka wpadła do siatki. W ostatnich minutach to Broń mogła jeszcze pokusić się o kolejnego gola, bo w drugiej połowie była zespołem lepszym!
- Dziękuję chłopakom, bo dali z siebie bardzo dużo, aby pokazać się z liderem z jak najlepszej strony. Jeśli się nie da wygrać, trzeba chociaż zremisować i to się nam udało - mówił trener Broni, Artur Kupiec.