[ZDJĘCIA] Campeon.pl Liga Okręgowa. Szalony mecz w Radomiu - z 0:3 na 4:3! Centrum pokonało Mazowsze

Łukasz Kościelniak
Pierwsze dwie bramki dla Mazowsza Grójec w meczu z Centrum Radom zdobył Dawid Skrzycki (na pierwszym planie). Łukasz Kościelniak
W niedzielne przedpołudnie w meczu 11. kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej Centrum Radom podejmowało Mazowsze Grójec. Po szalonym meczu radomianie wygrali 4:3. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego pojedynku!

Pierwsza połowa meczu toczyła się pod dyktando Mazowsza. Ekipa Macieja Soroki dominowała, tworzyła sytuacje podbramkowe i wynik 2:0 do przerwy to najmniejszy wymiar kary. Dwie bramki dla zespołu z Grójca zdobył Dawid Skrzycki. W drugiej połowie rezultat podwyższył Daniel Złoch. Momentem zwrotnym tego pojedynku była sytuacja z 62. minuty - czerwoną kartkę ukarany został Arkadiusz Gałka, a rzut karny na gola zamienił Igor Tworek. Mazowsze miało duże pretensje do sędziego o tą sytuację i to zaostrzyło sytuację na boisku. Centrum złapało wiatr w żagle i nie dość, że wyrównało to jeszcze w doliczonym czasie gry Wojciech Kupiec zdobył gola na wagę trzech punktów.

Centrum Radom - Mazowsze Grójec 4:3 (0:2)
Igor Tworek 64 (k), Karol Kasprzyk 67, Mateusz Paliwoda 85, Wojciech Kupiec 90+3 - Dawid Skrzycki 10, 40, Daniel Złoch 56.