[ZDJĘCIA] Campeon.pl Liga Okręgowa. Zamłynie Radom wygrało z LKS-em Promna

Łukasz Kościelniak
Jedną z bramek w niedzielnym spotkaniu zdobył zawodnik Zamłynia Radom, Mateusz Kubica (z lewej). Łukasz Kościelniak
W niedzielę kolejne zwycięstwo w Campeon.pl Lidze Okręgowej zanotowało Zamłynie Radom. Ekipa Marcina Sikorskiego pokonała na wyjeździe spadkowicza z IV ligi - LKS Promna 2:0. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego pojedynku.

W pierwszej połowie mecz w Falęcicach był wyrównany, choć więcej klarownych sytuacji mieli goście. Brakowało im jednak szczęścia, a w niektórych momentach świetnie w bramce spisywał się Paweł Sapała. W drugiej połowie napór radomian przyniósł jednak efekt - najpierw z rzutu karnego trafił Mateusz Kubica, a tuż przed końcem spotkania rezultat podwyższył Daniel Barzyński, który w przeszłości reprezentował barwy LKS-u Promna.

LKS Promna - Zamłynie Radom 0:2 (0:0)
Mateusz Kubica 55 (k), Daniel Barzyński 85.

LKS: Sapała - Zawadzki, Grodecki, Kulej, Sadzik, Kowalczyk, Potrzebowski, Dąbrowski, Okoko, Zwolak, Trzaska.

Zamłynie: Prasek - Szary, Jopek, Chudziński, Woźniak, Bawor, Grygiel, Oparcik, Kubica, Barzyński, Szubiński.

Sędziował: Tomasz Ksyta.