(ZDJĘCIA) Duży sukces judoków z Kowali, w Pucharze Polski Baltic Cup

SzS
Duży sukces zawodników UKS Judo Kowala
Duży sukces zawodników UKS Judo Kowala archiwum klubu
W miniony weekend zawodnicy ULKS Judo Kowala wzięli udział w Judo Baltic Cup - Międzynarodowy Puchar Polski. I tym razem pokazali, że są w świetnej formie i należy się z nimi liczyć.

W tym bardzo mocnym turnieju, w którym startowało ponad 1000 zawodników ze 103 klubów, z 8 państw młodzi sportowcy z Kowali wywalczyli 4 medale. 2 złote i 2 brązowe. Najlepiej spisała się Weronika Nogaj, która startowała w 2 kategoriach wiekowych. W juniorkach młodszych wywalczyła brązowy medal a w kategorii wyższej czyli juniorach wywalczyła złoto. Kolejnym złotym medalistą w kategorii młodzik został Brajan z Leśniewski. Brązowy medal dorzuciła jeszcze Alicja Domagała. 5 miejsce zajął Piotr Chełmiński a na 7 miejscach zakończyli zmagania Dawid Woźniak, Piotr Woźniak i Oliwia Piechnik. Karol Domagała i Aleksandra Kozłowska odpali w eliminacjach.
- Podczas wyjazdu znaleźliśmy też czas na zwiedzanie Gdańska a także na krótką wycieczkę do Sopotu - relacjonuje Małgorzata Okólska, trener i zarazem prezes sekcji judo w Kowali.

(ZDJĘCIA) Zachwycająca forma pięknej, radomskiej trenerki. Pomogła już wielu ludziom