(ZDJĘCIA) Hydrotruck Radom nieznacznie przegrał z Legią Warszawa w drugim dniu Memoriału Karola Gutkowskiego

SzS
Fragment meczu Hydrotruck Legia
Fragment meczu Hydrotruck Legia Sylwester Szymczak
Sobota była drugim dniem Memoriału Karola Gutkowskiego. Koszykarze Hydrotrucku Radom przegrali z Legią Warszawa 59:61.

Hydrotruck Radom - Legia Warszawa 69:71 (16:11, 18:12, 14:20, 11:18)

Hydrotruck: Camphor 26 (3), Lindbom 10 (1), Bogucki 6, Mielczarek 4, Wall 3, Piechowicz 3 (1), Trotter 3 (1), Wątroba 2, Zegzuła 2.

Radomska drużyna zagrała bardzo dobrą pierwszą połowę. Na przerwę schodziła z przewagą 11 punktów. Z parkietu zszedł również Obie Trotter, który doznał kontuzji. Na szczęście uraz nie jest zbyt poważny i rozgrywający Hydrotrucku powinien szybko wrócić do treningów.
Po zmianie stron rozpoczęła się gonitwa Legii. W do ostatnich sekund nie wiadomo było kto wygra, ale Legia w końcówce potrafiła utrzymać nieznaczną przewagę.
W drugim sobotnim meczu TBV Start Lublin pokonał Polpharmę Starogard Gdański 86:72
W niedzielę ostatni dzień imprezy. O godz. 16 Legia zagra z Polpharmą Starogard Gd. Natomiast o godz. 18 Hydrotruck zagra ze Startem Lublin.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0