(ZDJĘCIA) I liga kobiet. Dziewczyny z Hydrotrucku Radom pokonały Piastovię!

Sylwester Szymczak
Fragment meczu - Hydrotruck - Piastovia Sylwester Szymczak
Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na swoim boisku odniosły piłkarki pierwszoligowego Hydrotrucku Radom. Po nieskutecznej pierwszej i bardzo dobrej drugiej połowie, radomianki pokonały Piastovię Piastów.

Hydrotruck Radom - Piastovia Piastów 3:0 (0:0)

Bramki: Chmura 52, Zielinska 64, Stasikowska 86

Hydrotruck: Snopczyńska - Rosińska, Mućka, Molenda (75 Mazurkiewicz), Bińkowska, Zielińska, Płóciennik (75 Sobczak), Stasikowska (87 Wnukowska), Szydło (79 Karoń), Chmura (79 Kosiarska), Barczak.

Radomianki podejmowały Piastovię, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i jeszcze w tym sezonie nie wygrała. Przed przerwą zawodniczki Hydrotrucku grały bardzo nieskutecznie, ale po zmianie stron worek z bramkami otworzyła Amelia Chmura. Ostatecznie zawodniczki z Radomia wygrały 3:0, a mogły jeszcze wyżej, bo w drugiej połowie też stworzyły sobie kilka wyśmienitych sytuacji do zdobycia bramek.

Po tej wygranej podopieczne trenera Wojciecha Pawłowskiego uciekły od strefy spadkowej i powinny mieć w miarę spokojną zimę.