(ZDJĘCIA, WIDEO) III liga. Piłkarze Broni Radom przegrali w odległej Białej Piskiej

SzS
Fragment meczu w Białej Piskiej
Fragment meczu w Białej Piskiej Sylwester Szymczak
W sobotę piłkarze Broni Radom zagrają w meczu trzeciej ligi ze Zniczem Biała Piska na Mazurach. Wynik tego spotkania będziemy podawać na żywo.

Znicz Biała Piska - Broń Radom 2:1 (1:0) ,
Bramki: Kosiński 4, Dyminski 70 - Goljasz 90
Znicz: Czajkowski - Maliszewski, Guzik (89 Sztachański), Kosiński, Adamiec, Kosiński (34 Dymiński), P. Kossyk, Denert, Fiederowicz (56 Jembrzycki), Romachów, M. Kossyk.
Broń: Młodziński - Możdżonek (74 Winiarski), Gorczyca, Góźdź, Leśniewski, Stefański (46 Nogaj), Czarnota, Sala, Imiela (85 Goljasz), Paterek, Śliwiński (67 Więcek).

Obie drużyny zagrały w tym meczu mocno osłabione. W ekipie Broni zabrakło między innymi Kamila Czarneckiego, Przemysława Wicika, Jakuba Kosiorka i Maksima Kventsara.

Fatalnie rozpoczął się ten mecz dla Broni. Gospodarze egzekwowali rzut wolny na 25 metrze. Andrzej Kosiński idealnie przymierzył i było 1:0 W 12 minucie mogło być 1:1. Przemysław Śliwiński uderzał z trudnej pozycji i piłka odbiła się od słupka. Również w 39 minucie radomianie mieli dobrą okazję, ale Dominik Leśniewski trafił w słupek.
Swoje okazje przed przerwą mieli też gospdoarze. Między innymi po rzucie rożnym, Emil Możdżonek głową wybił z linii bramkowej. Natomiast w 33 minucie Paweł Adamiec zamykał dośrodkowanie i strzelił tuż obok słupka.
Radomianie z animuszem zaczęli drugą połowę, ale gdzieś brakowało jednego, ostatniego podania, aby zakończyć skutecznie akcję.
Radomianie kończyli mecz w dziewiątkę! Najpierw w 79 minucie Dawid Sala faulem ratował zespół od groźnej sytuacji, a w 90 minucie drugą kartkę zobaczył Konrad Paterek. Niestety obaj bedą pauzować za kartki w następnym meczu.
Mimo osłabienia w końcówce dobrą okazję dla Broni zmarnował Emil Więcek, a w 90 minucie po dośrodkowaniu Paterka, Piotr Goljasz strzałem głową zmniejszył rozmiary porażki.