Zdjęcia kibiców z Kowali i Radomia na meczu reprezentacji Polski do 21 lat z San Marino w Kielcach. Oblegany był Michał Karbownik

Dorota Kułaga
Dorota Kułaga
Reprezentacja Polski do 21 lat pokonała 3:0 San Marino w meczu grupy B eliminacji mistrzostw Europy. Spotkanie na Suzuki Arenie w Kielcach obejrzało 4126 osób. W tym gronie byli kibice z Radomia i Kowali, którzy dopingiem wspierali Michała Karbownika.

Bramki dla Biało-Czerwonych zdobyli Mateusz Bogusz 29, Jakub Kamiński 61, Łukasz Bejger 66. Polacy byli dopingowani przez ponad 4 tysiące kibiców, w większości z województwa świętokrzyskiego.

Dobry mecz Karbownika
Dobry mecz w reprezentacji Polski rozegrał Michał Karbownik, któremu kibicowała mama i spora grupa kibiców z Kowali. Po spotkaniu wychowanek Zorzy Kowala, później Młodzika 18 Radom podszedł do swoich fanów, chętnie pozował do zdjęć i rozdawał autografy. Był oblegany przez młodych kibiców z Kowali.

Była Legia, jest Olimpiakos
Michał Karbownik ma 20 lat, po odejściu z Młodzika Radom trafił do Legii Warszawa, z którą dwa razy zdobył mistrzostwo Polski. Później grał w Brighton & Hove Albion FC, obecnie jest zawodnikiem Olimpiakosu Pireus.

W meczowej osiemnastce na mecz Polska - San Marino był bramkarz Radomiaka Filip Majchrowicz, ale tym razem był rezerwowym. Bramki naszej kadry strzegł Cezary Miszta, były bramkarz Radomiaka, obecnie Legii Warszawa.

PZPN podnosi ceny biletów na kadrę

Wideo

Dodaj ogłoszenie