[ZDJĘCIA] Klimatyczna radomska klasa B! To były nietypowe derby w powiecie przysuskim

szsZaktualizowano
Radość piłkarzy Blasku Odrzywół odrzywol.eu Zdjęcia Urzędu Gminy w Odrzywole
Chociaż to tylko klasa B, to na trybunach około 400 widzów gminne i powiatowe władze i niesamowite emocje na murawie. Blask Odrzywół pokonał KS Wysokin, zdobywając bramkę w...doliczonym czasie.

KS Wysokin - Blask Odrzywół 2:3 (1:1)
Bramki: Snopczyński 15 z karnego, 85 - Sułecki 9 z karnego, Matuszczak 59, Sieczkowski 90+4

Warto czasem zajrzeć na boiska regionu radomskiego, szczególnie w najniższych ligach. W miniony weekend doszło do nietypowego starcia pomiędzy gminnymi przeciwnikami. KS Wysokin podejmował Blask Odrzywół. Na trybunach komplet publiczności, w komplecie władze miasta, a nawet powiatu.
Obie drużyny dzieli w tabeli przepaść. Blask jest liderem, a Wysokin to debiutant na tym szczeblu. Jesienią ekipa z Odrzywołu wygrała 7:0. Jednak derby rządzą się swoimi prawami i Wysokon pałał rządzą rewanżu. Na murawie sporo emocji, ale przede wszystkim w drugiej połowie. Przed przerwą padły dwa gole po dwóch rzutach karnych. Po zmianie stron emocji było dużo. W 85 minucie Blask prowadził 2:1 i wydawało się, że dotrwa do końca. Tymczasem po ładnym strzale z rzutu wolnego Wysokin zdobył wyrównującą bramkę. Blask chcąc utrzymać fotel lidera nie mógł sobie pozwolić na stratę punktów, ale gracze z Wysokinu jak to w derbach - niczego nie zamierzali ułatwiać. W końcu przyszła 94 minuta - trochę szczęśliwa i ekipa z Odrzywołu wbiła zwycięską bramkę!
Takich, emocji, atmosfery mogą pozazdrościć kluby z wyższych lig!

(ZDJĘCIA) Zachwycająca forma pięknej, radomskiej trenerki. Pomogła już wielu ludziom