(ZDJĘCIA) Piłkarki Czwórki Radom remisem pożegnały się z radomską publicznością

SzS
Fragment meczu Czwórka - Rekord
Fragment meczu Czwórka - Rekord Sylwester Szymczak
W meczu pierwszej ligi kobiet, Sportowa Czwórka Radom zremisowała 2:2 z Rekordem Bielsko Biała. Bramkę w 19 urodziny zdobyła Aleksandra Szydło, która trafiła...bezpośrednio z rzutu rożnego.

Sportowa Czwórka Radom - Rekord Bielsko Biała 2:2 (2:2)
Bramki: Szydło 17, samobójcza 39 dla Czwórki
Czwórka: Wicik - Dobrowolska, Stefańska, Rosińska, Sobczak, Bińkowska, Golian, Mazurkiewicz (80 Iwanowa), Płóciennik, Szydło, Chmura (65 Karoń)

Przyjezdne były faworytkami tego meczu. Miały jeszcze szanse na awans, ale musiały wygrać w Radomiu. Dwukrotnie w 7 i 25 minucie wychodziły na prowadzenie, ale radomianki potrafiły odrobić straty.
- Zagraliśmy w osłabionym składzie, ale mimo to dziewczyny sobie poradziły. Myślę, że remis w tym pojedynku był sprawiedliwy. Po przerwie obie ekipy miały sporo sytuacji do zdobycia bramki i wynik mógł być różny - mówi trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.

(ZDJĘCIA) Zachwycająca forma pięknej, radomskiej trenerki. Pomogła już wielu ludziom