(ZDJĘCIA) Sportowa Czwórka pokonała Gol Częstochowa. Radomianki mogą być już spokojne!

SzS
Aleksandra Szydło zdobyła pierwszą bramkę dla Czwórki
Aleksandra Szydło zdobyła pierwszą bramkę dla Czwórki Sylwester Szymczak
Pierwszoligowe piłkarki Czwórki Radom zasłużenie pokonały Gol Częstochowa i mogą już być spokojne w tabeli.

Czwórka Radom - Gol Częstochowa 2:1 (0:0)
Bramki:Szydło 67, Zielińska 76 z karnego - Uchnas 69
Czwórka:Grzyb - Rosińska, Golian, Stefańska, Sobczak, Mazurkiewicz, Gołębiowska, Bińkowska, Szydło (70 Karoń), Płóciennik, Zielińska,

Radomianki w ostatnich kolejkach były nieprzewidywalne. Potrafiły na wyjazdach wygrywać z czołówką, a potem u siebie traciły punkty z zespołami słabszymi.
- Obawiałem się tego pojedynku, bo cały czas wynik był na styku. Zmarnowaliśmy kilka świetnych okazji, a do tego nasza bramkarka popełniła fatalny błąd i do samego końca nie można było być spokojnym do samego końca - powiedział nam trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.
Przed przerwą mecz toczył się z przewagą radomskiej drużyny. Barzo dobre okazje do zdobycia goli miały Aleksandra Zielińska i Julita Mazurkiewicz. Przyjezdne szukały szczęścia przede wszystkim przy stałych fragmentach gry. W 60 minucie powinno być 1:0. Monika Płóciennik w sytuacji sam na sam strzeliła w środek wprost w bramkarkę z Częstochowy. Niestety chwile później radomska bramkarka puściła pod nogami niegroźny strzał z dystansu.
W 75 minucie zawodniczka Gola dotknęła piłki ręką w polu karnym i sędzina podyktowała rzut karny. Z jedenastu metrów nie pomyliła się Aleksandra Zielińska. Jeszcze w doliczonym czasie gry radomianki zdobyły gola, ale Płóciennik była na spalonym.