[ZDJĘCIA] Szlagier IV ligi w Białobrzegach. Pilica przegrała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

SzS
Fragment meczu Pilica - Pogoń
Fragment meczu Pilica - Pogoń Sylwester Szymczak
W Białobrzegach zmierzyły się ze sobą dwie czołowe ekipy czwartej ligi, które w tym sezonie chcą bić się o awans na szczebel wyżej.

Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0:1 (0:0)
Bramka: Baranowski 54
Pilica: Adamczyk - Kencel, Michalski (46 Strus, 72 Stanisławski), Janowski, Jaworski, Kucharczyk, Skałbania (69 T. Janiszewski), Rawski, Stróżka, Karasek, Zawadzki.

Przed przerwą sporo było walki z obu stron, szybkie tempo meczu, ale groźnym strzałów z obu stron było niewiele.
W 24 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, minimalnie głową spudłował Adrian Karasek. W 36 minucie Szymański z Pogoni uderzał z rzutu wolnego z 18 metrów i Filip Adamczyk zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy na bramkę gości z dystansu próbowali Marcin Rawski i Bartek Zawadzki, ale Sebastian Przyrowski nie dał się zaskoczyć. Ten ostatni jeszcze w poprzednim sezonie grał w Pilicy, teraz stoi między słupkami drużyny z Grodziska.
Źle zaczęła się druga połowa dla białobrzeskiej drużyny. Niepotrzebny faul na 18 metrze i goście egzekwowali rzut wolny. Baranowski idealnie przymierzył i Pogoń objęła prowadzenie.
Pilica po stracie gola poderwała się do walki, grała żywiołowo, ale akcje gospodarzy najczęściej kończyły się 20-30 metrów od bramki przeciwnika.
W 72 minucie kontuzji nabawił się Patryk Strus i musiał opuścić boisko.
Sytuacji bramkowych było bardzo mało, a goście jedyne zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach.
W 83 minucie obroną Pogoni zakręcił Michał Kucharczyk, już składał się do strzału, ale w ostatniej chwili został zablokowany. ilica zaciekle walczyła do samego końca.

W innym meczu: Oskar Przysucha - Błonianka 3:0