(ZDJĘCIA) Trzy medale dla Radomia w mistrzostwach Polski młodzików w boksie. Sukces najmłodszego trenera!

SzS
Na najwyższym stopniu Jakub Lis i jego trener Jacek Mordka
Na najwyższym stopniu Jakub Lis i jego trener Jacek Mordka archiwum
Trzech zawodników z Radomia stanęło na podium mistrzostw Polski Młodzików, które rozegrano w Łomży. Ciekawostką jest fakt, że największy sukces odniósł najmłodszy trener, Jacek Mordka, który ma licencje od 10 miesięcy i już dochował się mistrz Polski.

W wadze 105 kg mistrzostwo Polski wywalczył Jakub Lis z Radomia, trenujący w KS Zamłynie Kombud S.A. Ciekawostką jest fakt, że jego szkoleniowcem jest zaledwie 23-letni Jacek Mordka, najmłodszy trener w Polsce, który może pochwalić się mistrzem Polski.

W wadze do 59 kg, wicemistrzostwo wywalczył Kacper Machnio z RKB Boxing Radom. W drodze do finału wygrał trzy walki i przegrał dopiero finałową. Podopieczny trenera Adama Jabłońskiego jest absolutnym debiutantem, stoczył w swojej karierze zaledwie cztery pojedynki i już sięgnął po srebro.

W wadze do 68 kilogramów Patryk Pożyczka z Broni Radom wygrał swój pierwszy pojedynek, ale po dobrej walce uległ w półfinale i ostatecznie sięgnął po brązowy medal.

W Łomży wystartowało 156 zawodników, z 68 klubów.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!