(ZDJĘCIA, WIDEO) Broń Radom towarzysko wygrała z Mszczonowianką Mszczonów. Dobre tylko 60 minut

SzS
Fragment meczu Broń - Mszczonowianka
Fragment meczu Broń - Mszczonowianka Sylwester Szymczak
W sobotnim meczu sparingowym, piłkarze trzecioligowej Broni Radom zmierzyli się z niżej notowaną Mszczonowianką Mszczonów. Wygrali 2:1, ale w drugiej połowie nie zachwycili.

BROŃ RADOM - MSZCZONOWIANKA 2:1 (2:0)
Bramki: Śliwiński 13, Stefański 23 - F. Jadacki 61
Broń: Młodziński - Góźdź, Gorczyca, Kventsar (46 Sala), Stefański (46 Wicik), Leśniewski (57 Nogaj), Czarnota (46 Nowosielski), Możdżonek (75 Machajek), Imiela (55 Więcek), Paterek (46 Winiarski), Śliwiński (55 Czarnecki).

Piłkarze Broni zagrali dwie różne połowy. Przed przerwą grali szybko, ich akcje były składne i stworzyli sobie sporo sytuacji podbramkowych. Dwie z nich udało się zakończyć bramkami. W drugiej połowie było już znacznie gorzej. Do 60 minuty goście nie oddali żadnego groźnego strzału na bramkę. W końcu zdobyli kontaktowego gola i w końcówce mogli strzelić jeszcze jednego. W drugiej połowie Broń grała bardzo słabo.