(ZDJĘCIA, WIDEO) Szydłowianka wygrała w Potworowie, ale kontrowersji nie brakowało

SzS
Fragment meczu Potworów - Szydłowianka
Fragment meczu Potworów - Szydłowianka Sylwester Szymczak
W sobotę w meczu Campeon.pl Ligi Okręgowej, KS Potworów przegrał z Szydłowianką Szydłowiec. Gospodarze kończyli mecz w osłabieniu. Mieli też pretensje do sędziego o podyktowanie rzutu karnego.

KS Potworów - Szydłowianka Szydłowiec 0:3 (0:1)
Bramki: Bednarek 20, Mosiołek 69 z rzutu karnego, Woźniak 90
Potworów: Podkowiński - D. Pietraszewski (84 Milczarski), Aleksandruk, Głogowski, G. Soliński, Kacper Tyczyński (87 L. Tyczyński), Mariusz Soliński, Michał Soliński, Kacprzak (60 Marcinowski), Grochala, Krzysztof Tyczyński (70 Latała).
Szydłowianka: Czarnota - Nogaj, Wiatrak, Chatys, Bińkowski, Śledź (73 Sapieja), Obuch, Zagórski (65 Woźniak), Biela (62 Szewczyk), Bednarek (78 Rafalski), Mosiołek (84 Ziętkowski).
Szydłowianka była zespołem zdecydowanie lepszym, wygrała zasłużenie, ale do 70 minuty gospodarze mieli jeszcze nadzieję na zmianę wyniku. W 69 minucie sędzia podyktował rzut karny. Gospodarze mieli sporo pretensji o to do arbitra, chociaż nasza powtórka wideo nie pozostawia złudzeń i sędzia raczej się nie pomylił. Od 70 minuty Potworów grał w dziesiątkę po czerwonej kartce (druga żółta) dla Ireneusza Głogowskiego. Jeszcze w samej końcówce goście po ładnym dośrodkowaniu zdobyli trzecią bramkę.

W innym meczu sobotnim
Skaryszewianka - Zamłynie Radom 1:4 (0:3),, Kupidura 62 - Popiel 14, 35 ,Kubica 27, Oziewicz 90