Złoto i srebro dla Wiktorii Chmielewskiej z Akademii Tenisa Masters Radom w Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym skrzatek w Radomsku

Wiktoria Chmielewska (z lewej).
Wiktoria Chmielewska (z lewej). archiwum klubu
W Radomsku odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek, w którym udział wzięła zawodniczka Akademii Tenisa Masters Radom, Wiktoria Chmielewska.

W zawodach rozgrywanych systemem grupowo- pucharowym zaprezentowała się bardzo dobrze zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej.
W grze pojedynczej zajęła drugie miejsce, gdzie najpierw w swojej grupie bez straty gema pokonała kolejno Antoninę Olczyk (MOSiR Radomsko) 6:0 6:0 i Zuzannę Gaszka (Rybnickie Towarzystwo Tenisowe) 6:0 6:0. W ćwierćfinale również bez straty gema pokonała Aleksandrę Leś (GKS Katowice) 6:0 6:0. W półfinale wygrała z Leną Markowską (MOS Dąbrowa Górnicza) 6:4 6:1.
W finale musiała uznać wyższość Marty Dudek (BTS AS Bełchatów), która zwyciężyła 6:4 6:2.

Jeszcze lepszy wynik uzyskała w deblu, gdzie występując w parze z Weroniką Lubaszka (Warszawianka Warszawa) zajęła pierwsze miejsce.
Po zwycięstwie w półfinale nad parą, Wiktoria Pastuszyńska (PKT Pabianice) - Judyta Gregorczyk (AT Masters Radom) 6:0 6:1 w finale po bardzo zaciętym meczu para radomsko - warszawska pokonała Martę Dudek i Lenę Markowską 2:6 6:3 11:9.