Zwolenianka od wysokiego zwycięstwa rozpoczęła rundę wiosenną

/WŁ/
Piłkarze Zwolenianki wygrali na wyjeździe 4:0 z Piasem Piastów
Piłkarze Zwolenianki wygrali na wyjeździe 4:0 z Piasem Piastów S.Szymczak
Wspaniale rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze Zwolenianki Zwoleń. Na inaugurację rundy wiosennej rozgromili na wyjeździe Piast Piastów 4:0.

Piast Piastów - Zwolenianka Zwoleń 0:4 (0:1).

0:1 Sokół 10, 0:2 Potent 58, 0:3 Sokół 65, 0:4 Seremak.

Zwolenianka: Stawiarski - Markiewicz, Marszałek, Janakowski, Brodecki, Sztobryn (76 Malinowski), Sokół, Molendowski (79 Tkaczyk), Potent (85 Ruszkowski), Czaplarski, Stypiński (73 Seremak).

Drużyna trenera Pawła Potenta szybko objęła prowadzenia. Składną akcję, celnym strzałem zakończył w 10 minucie Sylwester Sokół. Jeszcze przed przerwą zwolenianie mieli kilka okazji, aby podwyższyć rezultat.

Ozdobą meczu była bramka Pawła Potenta, który z 16 metrów strzelił bardzo mocno w samo "okienko". Potem gracze ze Zwolenia dobili rywali kolejnymi bramkami.

W niedzielę podwójne derby regionu w czwartej lidze. Wulkan Zakrzew o godzinie 14 podejmie Klub Sportowy Warka, natomiast o godz. 15, Szydłowianka Szydłowiec podejmie Pilicę Białobrzegi. W pierwszej wiosennej kolejce pauzuje Radomiak 1910 S.A. Radom.