(ZDJĘCIA) Zwolenianka Zwoleń wygrała baraże i powraca do ligi okręgowej!

SzS
Piłkarze Zwolenianki
Piłkarze Zwolenianki Paweł Głowacki
Piłkarze Zwolenianki Zwoleń pokonali w drugim meczu barażowym Oronkę Orońsko. Do 74 minuty to goście byli bliżej awansu do ligi okręgowej.

Zwolenianka Zwoleń - Oronka Orońsko 2:1 (0:1)
Bramki: Walaszczyk 75, Kopeć 80 - Zawadzki 35
Zwolenianka: Kozieł - Gryczka, Karasiński, Żdżalik, Szczepański, Grabowski, Królicki, Wójcik, Trybała, Kopeć, Rogala oraz Walaszczyk.
Oronka:: Grzyb - Szczygłowski, Kumoch, Grymuła, Suligowski, Tomczyk, Trojanowski, Banaszkiewicz, Wichucki, Siwak, Zawadzki.

W pierwszym meczu w Orońsku padł remis 0:0. W rewanżu bardzo długo prowadziła Oronka, ale gospodarze zdobyli dwie bramki w odstępie zaledwie pięciu minut. W samej końcówce dwie świetne okazje miała drużyna gości i mogła doprowadzić do remisu. Wówczas to Oronka awansowałaby do ligi okręgowej.
Drużynie ze Zwolenia należą się gratulacje.