Zwycięstwo Broni i klęska PIlicy w Kutnie

/SzS/
Bramkę dla Broni zdobył Łukasz Ślifirczyk (z lewej). Było to jego pierwsze trafienie w tym sezonie S. Szymczak
W zupełnie odmiennych nastrojach kończyli swoje mecze trzecioligowcy z regionu radomskiego. Piłkarze Broni pewnie pokonali rezerwy Bełchatowa, zaś Pilica Białobrzegi wysoko przegrała w Kutnie

MKS Kutno - Pilica Białobrzegi 4:1 (3:0)
Bramki: Sylwester Płacheta 20, Jarosław Szyc 35, Daniel Mitura 40, Rafał Kubiak 69 - Michał Kucharczyk 72

Broń Radom - GKS II Bełchatów 3:1 (2:1)
Bramki: Chrzanowski 17, Ślifirczyk 29 z karnego, Leśniewski 89 - Zięba 40.

Do 20 minuty PIlica miała sporą przewagę, ale to miejscowi wykorzystali błędy defensywy z Białobrzegów. Praktycznie już do przerwy ekipa z Kutna zapewniła sobie wygraną.

Z kolei radomska Broń prowadziła już 2:0, potem poprzeczka i słupek ratowały gości od straty gola. W końcówce pierwszej połowy bełchatowianie zdobyli kontaktową bramkę i to dodało im wigoru. Od 77 minuty goście grali w osłabieniu, ale nie rezygnowali z walki. W 89 minucie Broń pozbawiła złudzeń ekipę GKS i zdobyła trzecią bramkę.