Zwycięstwo Broni, remis Kozienic

/SzS/
Fragment meczu Broń - Paradyż. Adrian Ziętek (z prawej) próbowany był w roli prawego pomocnika i wypadł bardzo pozytywnie. S. Szymczak
W sparingowym meczu Piłkarze Broni Radom rozgromili czwartoligowy Klub Sportowy Paradyż 8:1 (5:1). Z kolei na sztucznym boisku w Puławach Zwolenianka Zwoleń bezbramkowo zremisowała z KS Kozienice Janików.

Broń Radom - KS Paradyż 8:1 (5:1).
M. Kocon 2, 21 z karnego, 36, P. Kocon 39, Wajszczuk 22, Chudziński 53, 83, Dziubiński 88 - Koćmin 9 z karnego.
Mecz opóźnił się o ponad 30 minut. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dwoili się i troili w walce ze śniegiem i z tego pojedynku wyszli zwycięsko. Na boisku zwycięska była Broń, która zagrała wyjątkowo skutecznie. Na 10 strzałów w światło bramki, osiem znalazło drogę do siatki. Skutecznością popisał się Michał Kocon, który przed przerwą zdobył trzy gole.

Zwolenianka Zwoleń - KS Kozienice Janików 0:0.
Mecz rozegrano w Puławach na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Lider klasy okręgowej, zespół z Kozienic zagrał bardzo dobrze w defensywie i czwartoligowcom ze Zwolenia nie dał strzelić bramki.

Więcej o meczach sparingowych w poniedziałkowym "Echu Sportowym"