Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Rozdaliśmy Skrzydła 2016! Oto nagrodzeni (zdjęcia)

Marzena Smoręda
Mamy czternastu laureatów! W piątek, 23 września na wielkiej gali w kieleckim hotelu Kongresowym poznaliśmy zdobywców tegorocznych „Skrzydeł”. To dwudziesta pierwsza edycja nagrody gospodarczej Echa Dnia. Nagrodę gospodarczą Echa Dnia - Skrzydła wręczyliśmy naszym firmom i instytucjom.

Ideą przewodnią nagrody jest promocja produktów i usług z naszego regionu Statuetki dla producentów najlepszych, innowacyjnych produktów wręczyliśmy już po raz 21 czternastu laureatom, którymi są firmy i instytucje utrzymujące na świętokrzyskim rynku i w Polsce od lat wysoką rynkową pozycję.

W tegorocznej edycji triumfowały świętokrzyskie przedsiębiorstwa branży energetycznej, górniczej, budowlanej, spożywczej, finansowej, farmaceutycznej, deweloperskiej oraz instytucja kulturalna. Nasza Kapituła nagrodziła w sumie 14 firm, wręczając im zaszczytne tytuły i statuetki za to, że rozwijają się na każdym polu i na najwyższym poziomie, systematycznie inwestują w sprzęt, nowe technologie oraz rozwój kadry, swoimi produktami promując Świętokrzyskie i jego tradycje.

- Od dwudziestu jeden lat nagradzamy nasze wyjątkowe firmy, instytucje, samorządy za ich przebojowość na rynku. Nikt lepiej niż nasi laureaci nie wie, jak trudno jest nie tylko zaistnieć, ale i utrzymać poziom i nadążyć za galopującym rynkiem. Jest to możliwe tylko dzięki zaangażowaniu i wysiłkowi szefów, menedżerów i pracowników, wciąż inwestujących w wiedzę i technologie, by dać atrakcyjny produkt - mówił Stanisław Wróbel, redaktor naczelny Echa Dnia.

Do redakcji „Echa Dnia” napłynęło w tym roku wiele zgłoszeń od firm i instytucji, którym zależało, aby właśnie ich produkty, usługi i działania zostały dostrzeżone oraz nagrodzone. Wybór był bardzo trudny, bo trwające od lat zawirowania światowej gospodarki wciąż odciskają piętno również na naszych przedsiębiorstwach. Przyznano 14 statuetek.

- Mimo gospodarczych przeciwności są u nas firmy, które udowadniają, że sukces można osiągnąć nawet dzisiaj. Wśród wyróżnionych są debiutanci i firmy, które po raz kolejny sięgają po laury - mówił Stanisław Wróbel redaktor naczelny Echa Dnia.

Wielką galę przy wypełnionej po brzegi widowni prowadził znany telewizyjny prezenter Ryszard Rembiszewski. Na scenie wystąpili artyści z zespołów Sweet Combo oraz Studia Tańca i Stylu Rewanż. Po rozdaniu nagród laureaci świętują sukces na bankiecie.

Laureaci nagrody gospodarczej Skrzydła 2016


Becher Development spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i spółka komandytowa, Kielce za Becher Ogrody - najnowszą realizacja spółki, która imponuje nie tylko świetną architekturą i najnowocześniejszymi rozwiązaniami budowlanymi, ale i przyjazną mieszkańcom lokalizacją.

Ekobox Spółka Akcyjna, Wiśniówka za kompleksową usługę energetyczną w zakresie projektowania i wykonawstwa. Firma ma już ugruntowaną i znaczącą pozycję w branży budownictwa energetycznego i telekomunikacyjnego.

FPD Spółka Doradztwa Podatkowego, Kielce za zaprojektowanie i wdrożenie platformy księgowej Mobevo, usprawniającą pracę księgowych oraz zapewniająca dużą wygodę klientom w kontakcie z firmą.

Gminna Mleczarnia w Pierzchnicy za Twarogi z Pierzchnicy, wyjątkowe produkty, które swój niepowtarzalny smak zawdzięczają między innymi surowcowi.

Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki „Siarkopol” Spółka Akcyjna, Grzybów za wydobycie i produkcję najwyższej jakości siarki w postaci płynnej, granulowanej, pastylkowanej, mielonej, nierozpuszczalnej stosowanej przez wielu producentów na całym świecie

Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku - Zdroju za kompleksowość usług medycznych w należącym do Grupy Polskie Składy Budowlane czterogwiazdkowym designerskim i nowoczesnym obiekcie.

Hsd Arrow Km Development, Kielce za inwestycję mieszkaniową Kryształowa Residence przy ulicy Kryształowej na osiedlu Podkarczówka w Kielcach, która tak jak inne inwestycje architektoniczne firmy ambitnie zmienia wygląd Kielc.

Invex Remedies, Kielce za linię kosmetyków Golden Touch, Golden Touch - lidera w ofercie i jednocześnie najbardziej rozwojowej linii kosmetyków Invex Remedies.

Kopalnia Wapienia Morawica za produkt ekologicznie czysty - wapno nawozowe węglanowe Morawica,które stosowane w rolnictwie powoduje odkwaszanie gleby, poprawia skład chemiczny i strukturę gleby, poprawia odporność roślin na choroby, zwiększa plony i podnosi wartość odżywczą i paszową produktów rolnych.

Muzeum Wsi Kieleckiej, Kielce za podejmowanie działań promujących produkt lokalny i dziedzictwo kulinarne regionu świętokrzyskiego.Znakiem rozpoznawczym muzeum są imprezy plenerowe, na których można poznać kulturę, tradycję i historię ziemi świętokrzyskiej.

Pracownia Architekoniczna Detan spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Kielce za profesjonalizm i wysoką jakość usług architektonicznych, inwestycyjny do odbiorów włącznie. Pracownia świadczy szerokie spektrum usług : od projektowania architektoniczno-budowlanego, projektowania instalacji infrastruktury technicznej doradztwo techniczne, nadzór techniczny, obsługę inwestycyjną po zagadnienia graficzno-wizualizacyjne.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Kartel, Jędrzejów za Teatr Kwadrat w Warszawie. Generalny remont budynku spowodował, że przybytek Melpomeny funkcjonuje według najnowocześniejszych standardów, jest piękny i wygodny dla widzów i artystów.

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Sulphur, Busko-Zdrój za serię leków przeciwreumatycznych na bazie naturalnych tworzyw uzdrowiskowych, które wskazane są w chorobie zwyrodnieniowej stawów, reumatoidalnym zapaleniu stawów, zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa oraz stanach pourazowych, jak skręcenia, zwichnięcia, złamania narządu ruchu.

Unimax Dewelopment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Kielce za osiedle Nowy Baranówek w Kielcach, kompleks budynków mieszkalno-usługowych, usytuowany nieopodal terenów rekreacyjnych Stadionu Leśnego.

Justyna i Robert Dziubełowie, właściciele firmy Defro z Rudy Strawczyńskiej byli sponsorem generalnym nagrody Skrzydła 2016. Na bankiecie towarzyszyli im Agnieszka i Adam Krasowscy.

Skrzydła 2016. Kulisy gali

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Kiedy w Polsce czterodniowy tydzień pracy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Rozdaliśmy Skrzydła 2016! Oto nagrodzeni (zdjęcia) - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na echodnia.eu Echo Dnia