Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

SEVEN, Kielce. „Skrzydła” 2009 za preparat BORAMAX - impregnat do drewna konstrukcyjnego

/jap./, [email protected]
Marcin Putowski, właściciel firmy: - Można wyprodukować produkt o najwyższej jakości spełniający normy ISO 9001 a jednocześnie w przystępnej cenie. Tak narodziła się gama nowoczesnych produktów pod nazwą BORAMAX.
Marcin Putowski, właściciel firmy: - Można wyprodukować produkt o najwyższej jakości spełniający normy ISO 9001 a jednocześnie w przystępnej cenie. Tak narodziła się gama nowoczesnych produktów pod nazwą BORAMAX.
Kolejny nasz laureat to firma stosunkowo młoda stażem, ale rozwijająca się niezwykle dynamicznie i ceniona przez branżę budowlaną, głównie z powodu dystrybuowanych towarów najwyższej jakości.

Mówiąc słowo „dom” wszyscy myślimy o cegłach, stropach, betonach i zbrojeniach. A przecież cała ta konstrukcja nigdy by nie mogą powstać i nie moglibyśmy w niej zamieszkać, gdyby niezastosowane podczas budowy produkty chemii budowlanej, czyli cała gama uszczelniaczy, gruntów, izolatorów, impregnatów, środków grzybobójczych, dzięki którym domy nabierają trwałości, piękna i bezpieczeństwa. Taką właśnie branżą zajmuje się kielecka firma SEVEN, która na rynku działa od 2000 roku.

O skali rozwoju naszego kolejnego laureata i sile marki, jaką stworzył, najlepiej świadczy fakt, że mimo zaledwie dziewięcioletniego stażu, działa on już na terenie całego kraju, współpracując z większością znanych na rynku producentów z tej branży. Pracownicy firmy SEVEN dzięki szkoleniom zawsze pierwsi wiedzą o rynkowych nowinkach i wiedzą jak doradzić klientowi dobrać odpowiedni produkt i aby nabył to, co naprawdę jest mu potrzebne. Firma systematycznie powiększa swoją ofertę handlową, jednocześnie dbając o jakość świadczonych usług.

Nasz laureata poszukuje odbiorców głównie na rynku hurtowym. Jego działalność nakierowana jest na hurtownie, składy budowlane, markety i sklepów budowlane. Dystrybucja odbywa się także wśród firm remontowo – budowlanych, które przecież doskonale z doświadczenia wiedzą, które produkty chemii budowlanej są najlepsze.

Tworząc sieć sprzedaży w całej Polsce nasz laureat podjął współpracę z takimi gigantami rynku jak: ILLBRUCK, DEN BRAVEN, TYTAN, SOUDAL, EXPERT, FEB, EXELENT, DRAGON, SBS-SIM, STALCO, TECHNICOLL, DEKSPOL oraz wieloma innymi firmami.

W punktach sprzedaży zaopatrywanych przez naszego laureata znajdziemy między innymi pianki poliuretanowe, silikony, grunty, impregnaty do drewna, środki do dachów i murów, taśmy budowlane, techniki zamocowań, folie budowlane i malarskie, siatki włókna szklanego oraz narożniki budowlane.

Kluczowy w rozwoju firmy był rok 2007, kiedy to zapadła decyzja o wprowadzeniu na rynek własnej marki całego szeregu produktów. Właśnie wtedy w kwietniu nasz laureat zadebiutował gamą profesjonalnych środków chemii budowlanej BORAMAX, w skład której wchodzą między innymi impregnaty do drewna, środki gruntujące, izolacje przeciwwilgociowe, plastyfikatory oraz środki grzybobójcze. To właśnie one zwróciły uwagę naszej kapituły, bo zaczęły w krótkim czasie podbijać rynek. Mamy kolejną świętokrzyską markę, znaną w całej Polsce.

Aby jak najszybciej i jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów Nasz laureat stworzył własną bazę transportowo-logistyczną, dodatkowo współpracując z firmami spedycyjnymi na terenie całego kraju. Możliwa jest również realizacja zamówień złożonych przez telefon oraz Internet. Więcej o firmie o jej produktach można przeczytać na: www.seven7.pl

                  Kapituła nagrody Skrzydła 2009 przyznała statuetkę

                                     za preparat BORAMAX -

                  - IMPREGNAT DO DREWNA KONSTRUKCYJNEGO

BORAMAX to własna marka produktów chemii budowlanej, stworzona przez naszego laureata, kielecką firmę SEVEN w kwietniu 2007 roku. W jej skład wchodzą między innymi niewymywane impregnaty do drewna, izolacje przeciw wilgociowe, plastyfikatory, środki gruntujące oraz środki grzybobójcze. Wszystkie produkty marki BORAMAX spełniają polskie normy i posiadają niezbędne atesty budowlane.

BORAMAX do drewna konstrukcyjnego, stosowany jest w więźbach dachowych, belkach, krokwiach i łatach. Cechuje go neutralność wobec metali, dlatego nie powoduje on korozji blachodachówek, co miało miejsce przy klasycznych impregnatach. Równie doskonałym produktem jest BORAMAX do drewna ogrodowego i budowlanego. Posiada on IV-klasę impregnacji i nadaje się do impregnowania drewna mającego kontakt z ziemią, na przykład w meblach ogrodowych. Impregnaty BORAMAX do drewna występują zarówno w formie koncentratu 1: 9; 1:19 jak i w wersji gotowej do użycia.

Firma oferuje także impregnat przeciwogniowy BORAMAX-FIRE STOP. Powstrzymuje on zapłon drewna i jest wymagany we wszystkich obiektach użyteczności publicznej.

 

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia