Izba Skarbowa w Kielcach poinformowała, że zgodnie z ministerialnym zarządzeniem piątek, 27 maja 2016 roku będzie dniem wolnym od pracy dla pracowników urzędów administracji rządowej.
W związku z tym Izba Skarbowa w Kielcach oraz wszystkie świętokrzyskie urzędy skarbowe będą w tym dniu nieczynne. W zamian będą otwarte dla podatników w sobotę, 4 czerwca 2016 roku, w zwykłych godzinach pracy.
Wideo
Strefa Biznesu: Wypalenie zawodowe coraz większym problemem w Polsce
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
k
ketna
Dla firm budżetowych najlepszy byłby kalendarz aby co drugi dzień była niedziela,a między niedzielami święto.