MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Skrzydła 2012. Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach

Redakcja
Skrzydła 2012. Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w KielcachSkrzydła 2012 dla Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego za program pierwsza praca, który zapewnia absolwentom kierunków medycznych WSEiP zatrudnienie na terenie polski i europy z jednoczesnym monitorowaniem sukcesów zawodowych
Skrzydła 2012. Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego w KielcachSkrzydła 2012 dla Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego za program pierwsza praca, który zapewnia absolwentom kierunków medycznych WSEiP zatrudnienie na terenie polski i europy z jednoczesnym monitorowaniem sukcesów zawodowych archiwum
Największa niepubliczna uczelnia wyższa w naszym regionie i jedna z największych i cenionych uczelni tego typu w kraju ma wiele powodów do dumy. Ponad dwadzieścia trzy tysiące absolwentów, dwustu sześćdziesięciu nauczycieli akademickich, nowoczesna baza dydaktyczna i cała gama kierunków kształcenia w poszukiwanych obecnie przez pracodawców zawodach to imponujący dorobek.

Tym razem nasza Kapituła doceniła ją za Program pierwsza praca, który zapewnia absolwentom kierunków medycznych WSEiP zatrudnienie na terenie Polski i Europy z jednoczesnym monitorowaniem sukcesów zawodowych.[/b]

Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa to uczelnia z 15-letnią już tradycją. Jej założycielem było Kieleckie Towarzystwo Edukacji Ekonomicznej, a twórcami doktor Tadeusz Dziekan, magister Andrzej Mroczek, doktor Zdobysław Kuleszyński oraz magister Zbigniew Szczepańczyk.

Przez wiele lat funkcjonowania uczelni priorytetem założycieli były inwestycje. Czesne, które płacili studenci wracało do nich w postaci coraz nowocześniejszych sal wykładowych, coraz większych zbiorów bibliotecznych, coraz bardziej znanych profesorów, przyjeżdżających do Kielc na wykłady z innych uczelni i coraz bardziej znamienitych gości zapraszanych na organizowane przez uczelnię imprezy naukowe. Te działania i inwestycje przełożyły się na doskonałą markę uczelni.

Dziś Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa kształci ponad sześć tysięcy studentów. Na następujących kierunkach kształcenia: prawo, informatyka, ekonomia, finanse
i rachunkowość, turystyka i rekreacja, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, europeistyka, politologia, kosmetologia, fizjoterapia, pielęgniarstwo oraz ratownictwo medyczne.

W ofercie Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa są również studia podyplomowe oraz studia Master of Business Administration (MBA). Z tych ostatnich nasz laureat jest szczególnie dumny, gdyż są to jedyne tego typu uznane studia ekonomiczne w regionie świętokrzyskim. Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa zajmuje obecnie kompleks nowoczesnych obiektów położonych w centrum Kielc, w niewielkiej odległości od dworców PKP i PKS. Skupienie budynków na przestrzeni, ograniczonej ulicami Karczówkowską i Jagiellońską, nadaje obiektom naszego laureata charakter miasteczka akademickiego, a łączna powierzchnia tych budynków wynosi około 20 tysięcy metrów kwadratowych. To infrastruktura godna najlepszych placówek tego typu w Polsce.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa może na wysokim poziomie łączyć główne funkcje ośrodka akademickiego, a więc dydaktyczną i naukowo-badawczą, ale także kulturalną, sportową oraz wypoczynkową. Wszystko jak na prawdziwy kampus przystało! Od wielu lat szkoła starała się otwierać takie kierunki, których poszukują młodzi i których ukończenie zwiększa szanse na zdobycie wymarzonej pracy.

W tym roku nasza Kapituła nagrodziła Skrzydłami uczelnię za autorski program Pierwsza praca, który nie tylko zapewnia absolwentom kierunków medycznych WSEiP zatrudnienie w kraju i za granicą, ale także pozwala śledzić ich losy i karierę zawodową. Najnowszym przykładem takiego działania jest współpraca Uczelni z niemiecką firmą TUJA GmbH, która polega na prowadzeniu przez WSEiP rekrutacji pielęgniarek i pielęgniarzy do pracy na terenie renomowanych niemieckich klinik w rejonie Frankfurt a. Main-Wiesbaden-Hanau.

Produkt
Kapituła nagrody Skrzydła 2012 przyznała statuetkę za Program Pierwsza Praca, który zapewnia absolwentom kierunków medycznych WSEIP zatrudnienie na terenie polski i europy z jednoczesnym monitorowaniem sukcesów zawodowych

Celem programu Pierwsza Praca jest zapewnienie absolwentom kierunków medycznych Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego zatrudnienia w renomowanych ośrodkach medycznych na terenie Polski i Europy z jednoczesnym monitorowaniem sukcesów zawodowych.

Doktor nauk medycznych Grzegorz Gałuszka, dziekan Kolegium Medycznego Wyższej Szkoły Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego: - W trosce o dynamiczny rozwój karier zawodowych naszych absolwentów, stwarzamy możliwości podjęcia praktyk zawodowych oraz pracy w renomowanych ośrodkach medycznych nie tylko w kraju, ale i na terenie europy.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia