Członkowie Wielkiej Kapituły Skrzydeł: Andrzej Mochoń, Stanisław Wróbel i patron konkursu marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas.
Łukasz Zarzycki
W piątek, 19 września po raz 19 rozdano w Kielcach nagrodę gospodarczą Skrzydła. Oto fotorelacja z uroczystej gali w Best Western Grand Hotel w Kielcach.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.