MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Smart Center, czyli jak powiększyć dom

marzena
Smart Center, czyli jak powiększyć dom Smart Center przy ulicy Batalionów Chłopskich w Kielcach proponuje nową wygodną usługę. W trzypiętrowym budynku oraz na placu parkingowym zmieszczą się rzeczy i pojazdy, których nie mamy gdzie trzymać.
Smart Center, czyli jak powiększyć dom Smart Center przy ulicy Batalionów Chłopskich w Kielcach proponuje nową wygodną usługę. W trzypiętrowym budynku oraz na placu parkingowym zmieszczą się rzeczy i pojazdy, których nie mamy gdzie trzymać. Dawid Łukasik
Meble, maszyny, dokumenty, samochód, a nawet... jacht zmieści się w magazynach pierwszego w regionie hotelu dla rzeczy. Właśnie ruszył w Kielcach z nowatorską usługą i ma już pierwszych klientów.

- W Polsce to trzeci taki obiekt, po Warszawie i Poznaniu. W naszym regionie jesteśmy pierwsi z tą usługą, która jak się okazuje, jest bardzo popularna na Zachodzie – mówi menedżer Beata Bardzyńska. - Właścicielka firmy Paulina Baran zetknęła się z nią przy okazji podróży do Wiednia i stąd zrodził się pomysł na otwarcie takiego hotelu dla rzeczy właśnie w Kielcach. To bardzo wygodne rozwiązanie, jeśli mamy mało miejsca w mieszkaniu, piwnicy czy w pomieszczeniach firmowych. Dlatego chociaż ruszyliśmy z usługą dopiero miesiąc temu, już pojawili się pierwsi chętni, którzy przywożą swoje przedmioty do nas – tłumaczy.

- Nasza oferta jest skierowana głównie do indywidualnych odbiorców, którzy mogą w boksach o różnej powierzchni, zamykanych na klucz i pod stałym nadzorem, przechowywać różne przedmioty. Na czas remontów, przeprowadzek, wyjazdów służbowych, służymy bezpieczną powierzchnią na sprzęt spor-towy, hobbystyczny, odzież sezonową, sprzęt RTV i AGD czy meble. Kosztuje to od 50 złotych do 850 miesięcznie, w zależ-ności od powierzchni, jaką chcą wynająć.

smart center

- Jeśli brakuje nam miejsca w mieszkaniu lub piwnicy na przechowywanie mebli czy innych przedmiotów, wygodnie i bezpiecznie można przetrzymać je u nas w specjalnych bok-sach – mówi menedżer firmy Beata Bardzyńska.

Ale to także ogromna wygoda dla właścicieli różnych firm, rzemieślników, którzy mogą ulokować tu archiwum biura, materiały promocyjne, maszyny, urządzenia, pojazdy. Komornicy mogą magazynować rzeczy pochodzące z zajęć, studenci oso-biste przedmioty, których nie trzeba już wozić na wakacje do domu.

- Przedsiębiorcy mogą także skorzystać z naszej usługi, jaką jest wirtualne biuro. W tym zakresie proponujemy adres działalności, odbiór korespondencji, dostęp do urządzeń biurowych, dostęp do Internetu, sale konferencyjne, usługi księgowe. W sytuacji malutkich firm sprawdza się to znakomicie – dodaje menedżer.

Rzeczy przechowywane w Smart Center we własnym bez-piecznym boksie można pozostawiać i odbierać dowolnie czę-sto. Przy transporcie pomocne są wózki magazynowe i winda, do których dostęp jest tu zapewniony.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia