Znana jędrzejowska spółka 7 NT buduje w strefie ekonomicznej dwie gigantyczne hale. Właściciele firmy planują wielomilionową inwestycję.

Pozwolenie na budowę obejmuje budowę dwóch ogromnych hal z zapleczem socjalnym. Na terenach inwestycyjnych przygotowanych przez gminę Jędrzejów rozpoczęła się już budowa pierwszej hali. Ma ona mieć powierzchnię 9 tysięcy metrów kwadratowych oraz zaplecze socjalne.

Pozwolenie na budowę obejmie też drugą halę - o powierzchni 8 tysięcy metrów kwadratowych.

7NT to jedna ze spółek znanych przedsiębiorców z Jędrzejowa - Artura i Henryka Michalskich - syna i ojca. Spółka między innymi producentem i dystrybutorem różnego rodzaju kontenerów. Świadczy też różnego rodzaju usługi.

Artur Michalski kontroluje też spółkę Quickpack produkująca akcesoria do kuchni - talerze i sztućce z plastiku, folie spożywcze, worki na śmieci, ścierki i zmywarki oraz inne akcesoria. Do jędrzejowskiej spółki należy marka viGO! pod którą wychodzi większość produktów. Drugim udziałowcem jest Joerg Schwaderer.

Quickpack i 7NT należą do największych firm powiatu jędrzejowskiego, plasują się w pierwszej setce największych świętokrzyskich firm. Kiedyś miały siedziby w miejscowości Laskowa w gminie Wodzisław, potem przedsiębiorcy kupili tereny po byłej euroubojni w Jędrzejowie i tam przenieśli siedziby firm.

Burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek jest bardzo zadowolony z tej inwestycji. - Kolejni inwestorzy z nami rozmawiają. Bardzo się cieszę, że strefa kwitnie, to daje nadzieję na to, że młodzi ludzie zostaną w Jędrzejowie i na terenie powiatu - podsumowuje.


POLECAMY RÓWNIEŻ:Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesuWille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkająTe kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz rankingIle kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?ZOBACZ TAKŻE: Flesz. Regionalny Puchar Polski, Król Twittera w V lidze, Odra bardziej hiszpańska