Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Stadiony kontrolowane

Marzena SMORĘDA [email protected]
Wczoraj na uroczyste otwarcie wystaw Alarm i Sport-Obiekt do Targów Kielce przyjechali komendant główny policji Andrzej Matejuk i prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegaorz Lato .
Wczoraj na uroczyste otwarcie wystaw Alarm i Sport-Obiekt do Targów Kielce przyjechali komendant główny policji Andrzej Matejuk i prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Grzegaorz Lato .
Trwają targi ALARM i SPORT-OBIEKT. Na uroczyste otwarcie wystaw do Targów Kielce, gdzie od wczoraj prezentowane są najnowocześniejsze zabezpieczenia, systemy sygnalizacji i ostrzegania czy monitoringu wizyjnego przyjechał Grzegorz Lato, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Prezes zarządu Targów Kielce Andrzej Mochoń wczoraj podczas otwarcia mówił, że popularność wystawy oraz konferencji to powód do dumy, tym bardziej teraz, kiedy piłkarska Korona Kielce utrzymuje się w Extraklasie, a Polska przygotowuje się do Euro 2012. Podczas uroczystości równie optymistycznie wypowiadali się o znaczeniu wystaw goście honorowi: wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka Koruba, marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas, Krzysztof Słoń - przewodniczący Rady Miasta w Kielcach.

 

Goście specjalni

Gość specjalny imprezy - Grzegorz Lato, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, na ręce komendanta głównego policji Andrzeja Matejuka przekazał Puchar PZPN „Za całokształt działalności na rzecz poprawy bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich”.

 

X Wystawa Wyposażenia i Budowy Obiektów Sportowych SPORT-OBIEKT poświęcona jest budownictwu sportowemu, wyposażeniu stadionów i hal oraz systemom kontroli dostępu do obiektów sportowych. Kieleckie targi SPORT-OBIEKT cieszą z roku na rok coraz większym zainteresowaniem wśród przedstawicieli klubów piłkarskich, zajmujących się bezpieczeństwem na stadionach, bo można się na nich zapoznać z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, dotyczącymi poprawy bezpieczeństwa na obiektach sportowych, a ten temat wciąż budzi wiele emocji.

 

Przed Euro 2010

Głównym punktem programu targów jest współorganizowana z Polskim Związkiem Piłki Nożnej prestiżowa Konferencja „Bezpieczny Stadion”. Wczoraj rozpoczęto już dziesiątą jej edycję, podczas której mówiono między innymi o bezpieczeństwie na meczach, identyfikacji widzów na stadionach, przygotowaniach i organizacji Euro 2012.

Dzisiaj drugi dzień wystawy. Od godziny 11 trwać będzie Ogólnopolska Konferencja „Bezpieczne Miasto”, zorganizowana przy współpracy świętokrzyskiej policji. Będzie poświęcona monitoringowi wizyjnemu miast, małych miejscowości, osiedli, szkół, autobusów, a nawet obiektów sakralnych. W dyskusji udział wezmą nie tylko producenci i dystrybutorzy systemów monitorujących, ale również przedstawiciele władz miejskich, kuratoriów, zarządów komunikacji i służb mundurowych.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia